Sexshop má v ponuke erotické pomôcky, vibrátor, Spodná Bielizeň, Plavky...

Sexshop s erotickými pomôckami - Lussy.sk

SEXSHOP Lussy

To čo bolo kedysi tak povedia tabu, je dnes takmer úplnou samozrejmosťou. Patria sem aj sexshopy, ktoré si čoraz viac získavajú popularitu u mladšej, ale aj staršej generácie. Veľkoobchod s týmto zameraním lussy.sk Vám ponúka široký sortiment erotických pomôcok, aby ste si mohli ešte viac spríjemniť svoje intímne chvíle s Vašou polovičkou.

Erotické pomôcky

Pokiaľ hľadáte nové možnosti ako si spríjemniť svoj intímny život, určite by ste mali navštíviť nejaký sexshop, ktorý Vám tento problém určite vyrieši. Sexshop lussy.sk Vám ponúka rozmanitý a široký sortiment hračiek a erotické pomôcky.

 

Party - erotické masky 2291
20
02/18

Party - erotické masky

Maska poskytuje ochranu. Počas doby, keď ju nosíte, ste anonymný, nepoznateľný, z vášho "normálneho" života. Môžeme byť takí, ako sme bez toho, aby sme sa predstierali. Keďže nie sme rozpoznateľní, nemôžeme byť odsúdení.

Čítajte viac

Recenzia na FSoG Darker 1834
16
02/17

Recenzia na FSoG Darker

"Prekvapivý Valentín" Väčšina sex obchodov zaznamenala zvýšený predaj BDSM pomôcok práve na Valentína je to trochu zmätený pohľad. Ale pretože "Fifty Shades of DARKER",sa 14.02 dával v kinách nie je sa čomu diviť. No zarážajúce na tom celom je, že v tomto filme rozdával kytice a nie tak výprask ako v prvej časti.

Čítajte viac

Fifty Shades of Grey – Darker 2103
13
12/16

Fifty Shades of Grey – Darker

Až do dňa zverejnenia druhej časti Shades of Grey, si musíme ešte do februára počkať. Avšak oficiálne Fifty Shades of Grey Pleasure Collection obľúbené hračky, dostávame už na trh. Hračky a doplnky sú vysoko kvalitné a ich pôvab je doplnený s elegantným dizajnom. Prečo čakať až do februára, kedy si môžete osladiť dlhé, studené zimné nocí už teraz. A nielen to: Oficiálna séria predstavuje novú hračku z filmu "darker"

Čítajte viac

Veľkosť penisu = problém pri milovaní? 1737
19
04/16

Veľkosť penisu = problém pri milovaní?

Mnohí si myslia,že čím väčší penis,tým šťastnejšia žena! Ale vraví sa aj,že aj s malým gašparkom sa dá robiť veľké divadlo. S veľkým gašparkom,sa dá spraviť tiež veľké divadlo,alebo aj žiadne(toto je podľa štatistiky žiaľ častejšie).

Čítajte viac

 Universal Sucker- test 1719
27
10/15

Universal Sucker- test

Milujem prekvapenia! Ale teraz buďme úprimní, kto z nás nie? A práve z tohto dôvodu som potešená, zakaždým keď otváram špeciálny balík. Nemôžem sa dočkať, až to vyskúšam. Sexuálna hračka s veľmi zaujímavým menom, "Universal Sucker "!

Čítajte viac

Prehľad materiálov erotických pomôcok 1744
15
10/15

Prehľad materiálov erotických pomôcok

Tu máte prehľad o použitých materiálov v našich hračkách. Silikón Latex PVC ABS PU TPE / TPR Akryl

Čítajte viac

Shades of Grey - Päťdesiat odtieňov šedi

So sloganom "aspekty Vášho želania" vyzýva reklama objavovať skryté strany seba samého - či už ide o novú spodnú bielizeň alebo sa snaží o spoznanie nových erotických hračiek . V každom prípade, film sľubuje početné nahé scény a mnohé erotické experimenty.

Čítajte viac

12 šokujúcich erotických pomôcok

Tu Vám popíšem pravdepodobne niekoľko desiatok vecí, ktoré by Vás asi nikdy nenapadlo použiť ako erotickú pomôcku.
Ale ako sa vraví koľko ľudí toľko chutí ... Tak tu je drobný výber...
 

 

 

Čítajte viac

10 faktov o masturbácii

To že masturbujete neznamená, že ste horší ako iný, masturbácia prenikla v dnešnej dobe aj do poslednej kláštornej cely. Masturbácia podľa mnohých lekárov má byť v každej lekárničke. Sme zhromaždili niekoľko bodov, ktoré to zlepšia. Či už sa vám páči vaša roztrasená dlaň, tajne škriabanie klitorisu alebo hry sami zo sebou.

Čítajte viac

Anal Balloon Bad Kitty

Bad Kitty Anal Balloon
Pocit:
Po rozbalení samozrejme zahŕňa predovšetkým hmatové skúsenosti. Hračka je na pocit v rukách príjemná. Balónik je ostrý a má dobrú veľkosť a silu. Ventil Vypustite vzduchu je ľahký a ľahko k nájdeniu aj so zavretými očami. Balónová zástrčka je mäkšia, ako môžete vidieť z obrázku produktu. Preto budete mať spočiatku trochu strach, či vydrží rôzne zaťaženia ...

Čítajte viac

Milostna mašina - SEX stroj

Sex mašina pri ktorej si užijete vyvrcholenie podľa vlastných predstáv... Uvolnite sa, a nechajte stroj pracovať za Vás. Ešte väčšia zábava ak ho použijete v páru.

 

 

 

Čítajte viac

Test Sex hračky - análne dildo Anal Angler

0514764 0000 Perfektná análna i vaginálna hračka!

Jedna je malá a hladká s kuželovým ukončením, druhá strana má zase 6 guličiek na silnejšiu stimuláciu. Celková dĺžka 25 cm, priemer cca 2-3,5 cm.

 

Čítajte viac

Elvis, priekopník v sexuálnej revolúci

Ťažko uveriť, ak bol by ešte nažive,  bola by to obrovská oslava narodenín: Elvis Presley, symbol pohlavia po celé generácie - mohlo by sa skoro povedať, prvý mužský "sexuálny symbol moderného sveta"  všeobecne, by mal dnes  80 rokov!

Čítajte viac

Pole Dancing - Sexy Šport namiesto striptízu

Každý, kto verí, že tancovanie o tyč patrí len v tmavých miestach, s husto tmavo červenými závesmi, kde bude odmenený peniazmi, pravdepodobne stále žije v dobe kamennej. Tanec pri tyči patrí tiež k športu - a o nič menej sexi! Silné choreografie na piesňach z tvrdého tréningu a pekne definovanými svalmi - to je tanec pri tyči 2,0. : D

Čítajte viac

Orgazmy sú všade ...

Možno si pamätáte film "ženy to chcú tiež", v ktorom mladá žena s sedle svojho nového pretekárskeho bicykla dostane orgazmus na semafóre pred očami partie stavebných robotníkov a okoloidúcich ľudí.

Čítajte viac

Erotické skratky - AV, Bi, BV, BW, ...

V mojom blogu sa zameriam na tajomné skratky typy pohlavia alebo erotických hier, niektoré ste určite nikdy nepočuli. Je pravda, že som oboznámená s niektorými praktikami ale nie zo všetkými jednoducho, pretože každý má vlastnú hlavnú oblasť . Ale popíšem tu aspoň najdôležitejšie skratky a synonymá.

 

Čítajte viac

Masážne Vibrátory - s vibrujucou hlavou

Napäté ramená sú nočná mora, a nie vždy sa dostanete na miesta vhodné pre osobnú stimuláciu.To ponúka klasický masér. Ale nevie Vám ponúknuť vibrujúce pocity ako masážny vibrátor, ktorý má veľa príjemných aplikácií? Je všeobecne známe, že mnoho žien má obmedzené použitie vibrátora.

Čítajte viac

Veľká sexuálna túžba so zliatinovou fantáziou

Stále viac, návrhárov erotických hračiek  hľada inšpiráciu v neobvyklých materiálov, takže berú do rúk materialy pre sex hračky ako z ľahkého kovu /hliník/.

Čítajte viac

We-Vibe 4 Plus - smartphone

Väčšina sex HRAČIEK ku ktorým sa návrhári zameriavajú na vývoj buď pre ženu alebo pre muža. Kreatívne mozgy Značky We-Vibe vyvinuly metódu, v ktorej milenci môzu sexovať spolu no pri We-Vibe4 môžu byť i stovky kilometrovej od Seba. Štvrtá generácia vibrátora, ma zabudovanú aplikáciu pre chytré TELEFÓNY.

Čítajte viac

Masturbácia pre ženy

Ak žena má sexuálny apetít, a nemá chlapa pri sebe.  ​​ako na to? No, existuje pomerne málo vlastných sexuálnych pozíci a prstových technik. Však  niektoré tu popíšem.

Čítajte viac

Aká je pozícia Mačka (CAT)?

Ak pozície lásky znejú záhadné a nemožno si ani predstaviť, s množstvom fantázie, o čom to je, potom samozrejme sa obávajte, okamžite,  musíte vyvinúť viac energie a byť veľmi agilný. V  pozíci Mačky (CAT) to našťastie neplatý, ale názov vedie spočiatku trochu zavádzajúco. Je tu podozrenie, že sa jedná o verziu v štýle psíka. Ale má to ďaleko od neho.

Čítajte viac

Vyšší a vyšší, vrchol - Stúpanie na vrchol rozkoše

Niekedy sa dostaneme len k akémusy štekleniu  "Oh, to je ono?", Inokedy sa dostaneme na vrchol rozkoše s "Hallelujah!" - Orgazmus, je koruna slávy pri sexe!
Ale ako zabezpečiť, aby existovalo viac "Hallelujah", ako "Oh, to je všetko?"? Tu je niekoľko sexuálnych technik pre neho aj pre ňu:

Čítajte viac

Tantra pre začiatočníkov - viac orgazmov pre mužov!

Nie veľa mužov má schopnosť, rovnako ako ženy,  získať viac orgazmov v rade za sebou. Niet divu, že po ejakulácii penis ostane ochabnutý i napriek tomu že partner chce okamžite prejsť na druhé kolo a dostať sa do ďalšieho vrcholu.

Čítajte viac

Sexuálna prax: Čínsky Sex

Po nejakej dobe som opäť našla zaujímavý nález z kategórie "sexuálne praktiky". Už ste niekedy zažili "Čínsky Sex" je jedným zo sexuálnych technik? Nie? Tak rýchlo čítajte ďalej!

Čítajte viac

Existuje ženská ejakulácia - Striekanie?

Vzhľadom k tomu, takzvané striekacie videa sa stávajú stále viac populárnymi v poslednej dobe, je tento jav obzvlášť pripisovaný rozhorúčením ženám, ktoré vylučujú číru tekutinu počas orgazmu, alebo "výstrek" alebo sú tieto filmy fake?

Čítajte viac

Semenníková masáž pre začiatočníkov

Všetky hry ktoré sú organizované okolo penisu sú pomerne známe a všeobecne, ale dve malé prívesky sú často zanedbávané. Guličky sú veľmi citlivé a ocenia malú pozornosť.

Čítajte viac

High-tech podprsenka Truelove - podprsenka pre mladé dievčatá - panny

Predstavte si horúcu jednu noc :  šaty zhadzuje z Vás všetko je v plnom prúde , ale zrazu je po všetkom, pretože podprsenka proste nechce otvoriť.  Nie, pretože ho nemiluješ ... -O Tak by to mohlo vyzerať u niektorých Japoncov v budúcnosti. Technický maniaci v krajine predložili nový bizarný vynález.

Čítajte viac

Bad Kitty - nové erotické produkty

K dispozícii sú nové "neposlušné kočky" položky zo zbierky Bad Kitty ktoré Vám umožnia vstup do sveta BDSM.  8 produktov zo série Bad Kitty môžete  zakúpiť pre partnera a váš milostný život ktorý bude zas o niečo iný, na stránkach : www.lussy.sk a www.lussy.cz

Čítajte viac

Predstieranie orgazmu - najlepšie triky pre mužov!

Prečo muži musia mať falošný orgazmus? Veď to je niečo, čo je len ženy... Nie, aj keď  v skutočnosti to ženy väčšinu používajú častejšie a hrajú pre nedostatok túžby. Podľa prieskumov verejnej mienky, viac ako štvrtina mužov predstierala vo svojom živote,že  mali orgazmus.

Čítajte viac

Sexhry: Čo je fixácia?

Aby som sa podelila o svoje nové poznatky s vami, mám tu stručné vysvetlenie: K "fixácie" (z angličtiny - pripojenie, zlepenie, kotva), je v oblasti erotiky análny sex (u mužov) s opaskom pre ženy.

Čítajte viac

Femdom rôzne techniky

Na "Femdom" sú Sexhry z BDSM priestoru, v ktorom žena prevezme dominantnú rolu a muž robí otroka pre jej (alebo jeho) potešenie. Samozrejme, existujú aj v Femdom priaznivci opäť za mnoho rôznych preferencií, ktoré by som chcela, vám dnes predstaviť.

Čítajte viac

Predstieranie orgazmu - najlepšie triky pre ženy!

Úprimne, ktoré ženy dokážu mať vždy orgazmuz : sa venuje celý deň ďetom, ale musí myslieť na práce v domácnosti, alebo stres v kancelárii, tak sa jednoducho nemôže sústrediť na orgazmus.

Čítajte viac

Čo je squeeze technika?

V preklade to znamená "zdrvujúca" technika, ktorá umožňuje proces sex dokonca. Táto technika sa používa počas Sex aktu, aby sa zabránilo predčasnéejakuláci. To znamená, že pre zábavu môže byť sex predĺžený. Avšak, squeeze technika vyžaduje najprv trochu "trpezlivosťi"

Čítajte viac

Prvýkrát: análny sex

Túžba po análnych hrách vyžaduje určitú prípravu. Ako fyzicky, tak i psychicky. Vzhľadom k tomu, ak máte túžbu vyskúšať si tieto sexuálne praktiky a to aj s partnerom by ste na to mali byť pripravený.

Čítajte viac

Anilingus: Análne hry pre mužov & ženy

Čo je anilingus?  "Lízanie análu". Vlastne doslova "jazykom po zadku" preložené (Anal / zadok = Lingus = jazyk)

Čítajte viac

Sex STOP: Čo znamená "karezza"?

Výraz "karezza" (krátky a zjednodušený pre: koitus reservatus = latinsky "neochotný sex"), príchod muža k žene ktorá ho nechce do seba vpustiť - a celkom zámerne.

Čítajte viac

Môžu ženy dosiahnuť orgazmus pri športe?

Predstavte si, že vo fitness šlapete na pedále a žena vedľa vás znenazdajky sa začne krútiť , hýbať pánvou dopredu - dozadu,  zadok a nohy sa vykrúcajú na všetky strany a zrazu zmyselne zasténánie. Robíme príliš málo, zle, alebo niečo čo nie je v poriadku so športom? ;-)

Čítajte viac

Čo je taliansky spôsob pri sexe?

Pizza, cestoviny a Amore! Taliani sú známi pre svoju vášeň a svoje zmyselnosti. Talian je zvyčajne spájaný s temperamentom, ženy s vriacou vášňou - alebo vášnivé varenie à la Mama špagety. ;-) Ale Taliani vedia viac ...

Čítajte viac

Ak sa spravíte príliš skoro?

V skutočnosti, hovorí sa, "Tí, ktorím to trvá, budú potrestaný životom", . Prečo toľko ľuďom príde ejakulácia rýchlejšie, než by očakávali? Stalo sa to žene niekedy? Ako trápne je, že ste hotový príliš skoro?

Čítajte viac

Vlastná sex hračka - sklenený Masturbátor

Ako som blúdila po internete narazila som na podomácky varobené sex hračky nedalo mi to... Spomínate si na sériu Hviezdneho MacGyver, ktorý by prakticky z guľôčkového pera spravil lietadlo,? Vysvetlím Vám krok za krokom, ako si človek môže urobiť Masturbátor sám z bežných domácich potrieb.

Čítajte viac

Aký bol váš najhorší sex?

My všetci sme ho asi vyskúšali, ale niekedy je zlý sex častejší ako by sme chceli.

Tu sú popísané zážitky niektorých ľudí:

Čítajte viac

Nové sexy oblečenie do klubu a na párty

V lete je mnoho krásnych miest, ale tak krásne zmyselné sú tie teplé letné noci, kedy sú strany stanovené - nie pre balkón, záhradu, mestský park, alebo dokonca na pláž?. Ideálna príležitosť pre party šaty, ktoré ukazujú veľa (opálenia) kože a len privádzajú mužov do potu.

Čítajte viac

Čo žena chce, machra alebo zbabeleca?

Je váš partner macher alebo viac zbabelec? Popíšem partnera, tak by som ho priradila k typu. Macher evokuje obraz sexy svalnatého chlapa - skôr sa zbabelec krčící v rohu s drôtennými okuliarmi.

Čítajte viac

Zázračné pilulky - bude čoskoro Viagra pre ženy?

Po senzačnom úspechu mužskej potencie pilulky Viagra, ktorá spustila revolúciu a zlepšila sexuálny život mnohých mužov (a žien), ako aj farmaceutický priemysel mal ohromný zisk, tak to je len prirodzené, že výskumní, pracovníci a farmaceutické spoločnosti pracujú usilovne na pilulkách pre ženy. Veľkou iróniou je totiž skutočnosť, že aj keď ženy chcú sex, často nemajú ten pocit. Stres, hektický každodenný život, problémy vo vzťahoch - to všetko sú faktory, ktoré môžu významne ovplyvniť alebo inhibujú najmä v ženách.

Čítajte viac

Pamela Anderson ako Celebrita v Big Brother

Sex symbol 90. rokov je späť v nemeckej televízii!
Žena ktorá zdobila početné Playboy stránky, bola snom niekoľkých mužov. Známa záchranárka zo sexy Baywatch Pamela Anderson (46), tiež známa ako CJ Parker. A teraz priniesla trochu viac sex-appeal v show Big Brother?

Čítajte viac

Bisexuálne skúsenosti = Nový trend v roku 2014?

No holky, čo máte na víkend len tak? Wellness spánok, upratovanie, nákupy a možno zbieranie niekoľko lesbických skúsenosti - podľa motta: trochu bi nikdy bolí?

Čítajte viac

Shock Vibrátor "kladivo" a vibrátor "Delight USB"

Vibrátor je erotická hračka, ktorá sa skutočne zlepšila len mierne v priekopníckom vývoji posledných rokov.

Čítajte viac

Divoký svet porna a realita

Rýchlejší, plnší, dlhší, ťažší - niečo také by mohli mať pornoherci, rozdiel medzi výrobou porna a reálneho sexu vo svete.

Čítajte viac

Čo sa môže moderný muž Casanovovi priučiť?

Emancipácia je často nepochopená. Kontrast muža a ženy je interakcia pre vzrušenie a poznávanie potenciálneho partnera...

Čítajte viac

Ponožky pri sexe zvyšujú ženský orgazmus

V súčasnej dobe sa vie veľa o teplote ženy. My ženy vieme, že kolísanie teploty na pocit je len okolo mesačného cyklu. Ale tu sa konkrétne zaoberáme témou "studené" alebo "teplé" nohy a ich vplyv na ženský orgazmus.

Čítajte viac

Nové silikónové sexuálne hračky z mäkkého materiálu!!!

Silikónové sex hračky série "Go Soft" sa stali ozajstnými obľúbencami zákazníkov, a tak nie je divu, že rozsah je širší. Teraz séria obsahuje venušine guličky a konkrétnejšie hračky pre dospelých, takže naozaj pre každého má čo ponúknuť.

Čítajte viac

Kate Moss ako sexy zajačik na 60. Playboy výročí

Klasický, jednoduchý a neuveriteľne ostrí. Tak by sa dalo výstižne popísať kryt Playboy výročia vydania s ikonou modelov Kate Moss.

Čítajte viac

Sex robí človeka inteligentnejšieho?

"Blbý šuká dobre," hovorí jeden. Ale čo v prípade, že sexuálna aktivita prispieva k múdrosti? Pri pohľade na fakty z nového výskumu na tému "Sex ho robí šikovnejšieho" by toto tvrdenie malo niektoré dodatky.

Čítajte viac

Použitie škaredých a zlých erotických darčekov

Abracadabra, koniec vianoc: PUFF! A  pozeráte aké zbytočné dary ste dostali, na čo Vám budú??? Ale pozor - pretože s trochou kreativity a s trochou vtipu môžu byť nechcené dary, ktoré nemožno bežne používať, nájdu využitie erotickým spôsobom.

 Čo robiť? Vyhodiť? V dnešnej dobe rastie povedomie o životnom prostredí, a to nie je tým najlepším riešením. Ďalšie ponuky? Zbierka starých šiat?  Škaredá šatka alebo kravata s "pekným" Zimným motívom, môže prísť do spálne. Nosiť to nebudete tak zapojte fantáziu - natrhnite, spravte diery prešite - dokážete sa vyblázniť a zároven obohatiť Vašu spálňu.

 

Čo robiť so všetkými čokoládovými mikulášmi, gulami, šiškami, atď?  Ach áno! Rozpustíme čokoládu a nalievajte ju na Vášho partnera, po ochladení kopírujú krivky tela - potom si iste zamaškrtíte prípadne Vám zostane forma napr. prs z čokolády. Ale pozor - presvedčte sa, že čokoládová poleva, nie je príliš horúca!
 

 

Po čokoládovom neporiadku sa odporúča sprchovací kút. Ha! Opäť upne jedným z nechcených darčekov sada sprchovích gelov ktoré by ste inokedy nepoužili. Zapálte tiež sviečky - zvyšky z Vianoc pre správnu erotickú atmosféru.

 

Teraz ste dostali drahší rúž , ktorý mal bohužiaľ odtieň príliš tmavý/kriklavý. Jednoducho ho premente na pero a môžete písať partnerovi neposlušné sexy nákresy alebo poznámky na hry.

 

Stále Vám zostávajú veľa hrozných alebo nesprávnych veci? Použite predstavivosť kde by sa to v posteli alebo pri erotických hrách dalo využiť. "Deti sa dokážu zahrať zo všetkym, tak prečo nie Vy?"

Čítajte viac

Close2you - druhá sex kolekcia hračiek je tu!

Prvá sextoy Zbierka etikiet Close2you obdržala búrlivý potlesk a budúcej generácie moderných erotických pomôcok má robiť veci pre ováciamie. S názvami, ktoré sú vypožičané od klasickej hudby, zmyselné združenia sa zobudili - pojmy ako Harmonia, Opus a Duetto stojan na zloženie potešenie, ktoré spĺňajú všetky potreby.

Čítajte viac

Vagína Masturbátor pornohviezdy Asa Akira

Stále viac a viac porno herečiek spoluprácuje s erotickým kultovým výrobcom Fleshlight. Koniec koncov, ukazuje dopyt po masturbator, že skopírujú najintímnejšie častí hviezd.

Čítajte viac

Sex záväzky na rok 2014

Začiatok roka - ideálny čas pre plnenie sexy záväzkov do nového roka. Prieskum ukazuje na tri erotické trendy v roku 2013 - či už skutočnosti alebo fantázie. Na základe zistení z prieskumu, ktoré máme, môže zvuk byť jednoduché, ale majú veľký vplyv a rok 2014 bude pekelne erotický.

Čítajte viac

Zmena pozície? 100 najlepších polôh z Kámasútry

Erorické učebnice nám ukazuje mnoho "nových" šokojúcich metód, ktoré rozhodne nie sú nudné. Pre záujemcov, chcem vám ukázať knižnú novinku ". 100 najlepších polôh z Kámasútry" Je viazaná s 208 ilustrovaných strán, na ktorých 100 polôh je podrobne popísaných (nemčina) a animované.

Predstavujeme 4polohy z knihy:

Čítajte viac

Sex-meno pre penis

Pre jednu ďalšiu nápadité prezývku v ružových počiatočných fázach vzťahu, ak možno tak urobiťe nie je na tom asi naozaj nič zle.

Čítajte viac

Pornstar Katsuni a Jesse Jane Fleshlight Masturbátory

Porno fanúšikovia: Opäť majú dve hviezdy porno priemyslu k dispozícii ich najintímnejšie časti tela z celého sveta mužov - ale len obrazne.

Čítajte viac

We-Vibe 4 - vibrátor IV generácie

We-Vibe II , III alebo "Thrill" vibrátory sú dámske i pánske svet fascinujú - ale nový We-Vibe vibrátor 4 sa bude opierať o niečo viac do svojho erotického kúzla.

Čítajte viac

12 sexi Playmates za rok 2013

Každoročné preskúmanie a odovzdanie titulu sexy zajačik ...

Čítajte viac

Russ Meyer - Erotické filmy kultový režisér a milovník Velkých prs

Erotické filmy amerického kultového režiséra Russ Meyer sa objavili v novej forme v kinovom vydaní na DVD. Filmár zomrel v roku 2004 (narodený 21/03/1922) s preferencií pre veľké prsia sa preslávil Erotických filmoch, v ktorom  ženy sú zobrazovaní ako divoké Amazonky s neukojiteľnú Sexuálnou túžbou. Filmy sú teraz považované za kultové odpadky. Milovník ženských prs Russ Meyer, ktorý nazval sám seba ako Tittenfetischist, mal osobne a profesionálne kritéria pre ženy v jeho živote: Ich hruď nesmela byť menšia ako 105 cm

Čítajte viac

Martin Wieland: nahé a erotické fotografie na najvyššej úrovni

Narodil sa v roku 1970 a v útlom veku iba 14 rokov, išiel po stopách svojho otca (Peter Wieland)  rakúsky fotograf Martin Wieland začal tvoriť impozantnú kariéru.

Čítajte viac

Zmyselné Pár Akcia adventu

Najmä počas sviatočného pokoja, existuje veľa populárnych klasik, ktoré si nebude chcieť nechať ujsť. Ale samozrejme nie je nič proti tradičných rituáloch ktoré trochu okoreníme. Adventný kalendár je tradične určený pre deti osladia si čakanie na Štedrý večer s darčekmi.

Čítajte viac

LIQUI MOLY Kalendár 2014 - Strojový olej a sexi dievčatá

Červená, modrá, biela - to sú dominantné farby v kalendári LIQUI MOLY. Táto farebná kombinácia je  na pohľad OK, ale nejako sa tým nezaoberáme jednoduchšie je sústrediť sa pri prezeraní fotiek, na ostré - horúce holky samozrejme.

Čítajte viac

Ex-pornohviezda Jenna Jameson "je" opäť pred kamerou

Od porno priemyslu, oznámili povzbudivé správy - aspoň z pohľadu fanúšikov: Dospelá star Jenna Jameson (* 09.4.1974 z Las Vegas, ako Jenna Marie Massol) verejne ohlásila comeback.

Čítajte viac

Sexshop s erotickými pomôckami - Lussy.sk

Pokiaľ hľadáte nové možnosti ako si spríjemniť svoj intímny život, určite by ste mali navštíviť nejaký sexshop, ktorý Vám tento problém určite vyrieši. Sexshop lussy.sk a lussy.cz Vám ponúka rozmanitý a široký sortiment hračiek a erotické pomôcky.

Čítajte viac

Sexshop má v ponuke erotické pomôcky, vibrátor, Spodná Bielizeň, Plavky...

Kvalitné dámske a pánske plavky za super ceny! Na www.lussy.sk a www.lussy.cz

Leto nám pomaly, ale isto klope na dvere a s ním aj starosti ohľadom kúpy nových plaviek k moru, či bežnému oddychu na kúpaliskách.

Čítajte viac

Sexi spodná bielizeň pre ženy a mužov

Hľadáte nejaký darček, čím by ste potešili Vašu polovičku a zároveň i seba? Erotická spodná bielizeň tento účel určite splní. V našom e-shope lussy.sk a lussy.cz si na svoje prídu ženy, ale aj páni. Čo konkrétne v našom obchode nájdete?

Čítajte viac

Erotické pomôcky

Pokiaľ hľadáte nové možnosti ako si spríjemniť svoj intímny život, určite by ste mali navštíviť nejaký sexshop, ktorý Vám tento problém určite vyrieši. Sexshop lussy.sk alebo lussy.cz Vám ponúka rozmanitý a široký sortiment erotických pomôcok.

Čítajte viac

Erotické pomôcky ako zdravotná pomôcka?

Vhodnou inšpiráciou pre Váš sexuálny život je skúšať stále a stále nové veci, aby
Vás Váš intímny život len tak ľahko neomrzel. Aj preto je vhodné občas navštíviť nejaký ten sexshop, či už spoločne s partnerkou, či partnerom alebo samostatne.

Čítajte viac

Erotické Pomôcky Na každý deň

Ešte stále nemáte doma žiadnu erotickú pomôcku? Tak v tom prípade by ste to určite mali zmeniť. Predajom erotických pomôcok sa zaoberá aj náš sexshop lussy.sk alebo lussy.cz, v ktorom nájdete bohatú škálu tovaru tých najlepších erotických pomôcok. Jediné čo potrebujete je pár minút času a internet. Všetko objednáte z pohodlia domu a na viac úplne diskrétne.

Čítajte viac

Erotické pomôcky – Lussy.sk a Lussy.cz

Zaujímate sa o erotické pomôcky no napriek tomu si stále neviete vybrať, ktorá z nich je pre Vás tá pravá? V našom sexshope lussy.sk a lussy.cz ponúkame široký sortiment tovaru s týmto zameraním, či pre dámy alebo pánov. Dovoľte nám predstaviť našu ponuku tovaru.

Čítajte viac

Intímne rozmetadlo "vibračné"

Nová verzia jednej z najpredávanejších sexuálnych hračiek.

Intímne Rozmetadlo ,, Vibrating intimate spreader"

Čítajte viac

Penis príliš veľký = Sexproblem?

Veľký penis

Mnohí si myslia, že čím väčší penis, tým šťastnejší žena!

Čítajte viac

Vibrátory pre mužov

Vibrátor na prostatu

Keď sa hovorí o vibrátoroch, mnohí si myslia, že tieto sexuálne hračky majú tendenciu byť len v ženských nočných stolíkoch.

Čítajte viac

Prieskum v intimite 2013

Zdravie žien prieskum v intimite.

Čítajte viac

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať