10 faktov o masturbácii

Pridané: 3.2.2015 18:14:00 Počet zobrazení: 1838

03 Február 2015

Značky

To že masturbujete neznamená, že ste horší ako iný, masturbácia prenikla v dnešnej dobe aj do poslednej kláštornej cely. Masturbácia podľa mnohých lekárov má byť v každej lekárničke. Sme zhromaždili niekoľko bodov, ktoré to zlepšia. Či už sa vám páči vaša roztrasená dlaň, tajne škriabanie klitorisu alebo hry sami zo sebou.

1. Masturbácia je wellness pre telo i myseľ. Takže nechajte svoju myseľ blúdiť. Kladte krátkodobé vzrušenie a potom môžete v krátkodobých a dlhodobých prínosov vyvrcholenia priniesť: redukcia stresu, silnejšie svaly panvového dna , uvoľnenie pocity šťastia a posilnenie koronárnych tepien.

 

2. Vedel si, že sa oslavuje v máji Medzinárodný deň masturbácie? . Od roku 1995 sa vtiera v tomto jarnom mesiaci, prezident Bill Clinton,  hovoril verejne o masturbácii. Toľko za slobodu prejavu.

 

3. Ale je tu príliš veľa dobrého? Nehľadiac na skutočnosť, že v určitom okamihu použitia určitého opotrebenia materiálu vo forme oderu, nemôže nikdy byť príliš sebaláska prejavená.

 

4. A ďalšia dobrá správa pre ženy, ktoré trpia migrénou: Hoďte lieky proti bolesti do koša, masturbácia je najúčinnejšia prevencia.

 

5. Ale masturbácia má i temnú históriu. 1716 booklet bol rozoslaný v Londýne, ktorý bol venovaný sebaukájačom. V ňom boli popísané desivé následky masturbuje. Leták bol preložený do niekoľkých jazykov. Kto vykonával masturbáciu hrozil mu dokonca trest smrti v 17. storočí.

 

6. dobrá správa pre tých, ktorí sa cítia tak nejako previnilo môžete sa nechať rozmaznávať partnerom: Takmer každý to robí. Štúdie z roku 2010 zistili, že masturbáci sa venuje 94% mužov a 85% žien. Zvyšok sú pravdepodobne tí, ktorí sa sťažujú na hluk od detí alebo ohovárajú nelegálne parkovanie vo svojom voľnom čase ... alebo ľahko klamú. ;-)

 

7. A teraz to bude naozaj zaujímavé: Ľudia, ktorí majú sex pravidelne masturbujú, zrejme častejšie než ľudia bez  sexuálneho života. Dokonca aj ich manželstvo vydrží dlhšie a sú šťastnejší.

 

8. Prvé známky o masturbáci ležia v chráme na Malte ukazuje človeka v jedinečnej polohe pri masturbáci - malba bola vyhotovená 4,000 rokov pred Kristom. Čo nám to hovorí? Ľudstvo už dlho masturbáciu považujú za prirodzenú vec.

 

9. Argumenty pre masturbáciu: nikdy jej nie je dosť, takže sú prínosom pre zdravie, masturbacia znižuje riziko vzniku cukrovky, rakoviny prostaty, depresie, poruchy spánku a krčne infekcie. Skvelé, nie? Čas, ktorý sedíte u rodinného lekára, môžete tiež stráviť preventívne sám zo sebou.

 

10. Tí, ktorí veria, že masturbácia je vynález človeka, nikdy nebol vo výbehu opíc v zoo. Ale nielen my ale i podobné zvieratá to milujú, vrátane jeleňov, veveričiek, mrožov a vedia, ako potešiť sami seba. Vedci dokonca uvádzajú, že samice opice pomocou paličiek vymysleli veľmi kreatívny erotický spôsob - ludia prijali až po stáročiach dildo.

 

Ale buďme úprimní: Vlastne, nepotrebujeme dôvody. A všetci vieme, že ak chcete niečo urobiť poriadne, musíte si to urobiť sámi.

 

Pomôcky pre masturbáciu najdete tu.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov