Eroticke pomocky, eroticka pomocka

Venušiné guličky

Venušiné guličky

Venušine guličky fungujú na veľmi jednoduchom princípe. Tie, ktoré vidíte majú v sebe ešte jedny menšie, ktoré pri pohybe hrkajú. Tieto vibrácie sa prenášajú cez vonkajšiu guličku na steny vagíny. Aby teda guličky fungovali tak ako majú, musí žena, ktorá ich má v sebe chodiť, cvičiť, tancovať, bicyklovať a podobne. S venušinými guličkami sa aj nudné upratovanie stane vzrušujúca a obľúbená činnosť! Obe guličky sú spojené krátkou šnúrkou a ukončené sú dlhšou šnúrkou, pomocou ktorej sa vkladajú a vyťahujú z tých najtajnejších miest.
Guličky sa väčšinou vyrábajú z plastu, avšak natrafiť môžete aj na kovové, ktoré chladia alebo na silikónové s výčnelkami, ktoré zas príjemne dráždia. Drvivá väčšina z nich je veľká 3 cm a niekedy 3 a pol centimetra. Nemusia však byť vždy guľaté. Bývajú dokonca aj v tvare jahody.

 

Venušine guličky tu!

 

Používanie venušiných guličiek má samé pozitíva. Ich stimuláciou sa lepšie prekrvuje pošvová stena. Ak ich budete mať v sebe, musíte ich udržať vo vnútri, čím posilňujete svalstvo panvového dna. No a do tretice, posilnené svaly znižujú výskyt inkontinencie.
Venušine guličky ocenia aj čerstvé mamičky, ktoré si chcú po dlhých týždňoch alebo mesiacoch užiť vášnivé a vzrušujúce milovanie. Po pôrode a následnom zašívaní totiž býva ženská pošva stiahnutá a citlivá. Guličky pomôžu uvoľniť a zároveň posilniť vaginálne svalstvo a týmto spôsobom všetko tam dole pripravia na klasické milovanie!

 

Afrodiziaká a feromóny

Afrodiziaká a feromóny

Názov prostriedkov zvyšujúcich pohlavnú silu a túžbu je odvodený od mena starogréckej bohyne zmyselnej lásky - Afrodity. Použitie afrodiziak má veľmi dlhú históriu, používali sa v starom Egypte, v Číne, rozšírené boli i v Islamskom svete. V tantrických obradoch sa používali afrodiziaká i pre mystické účely. Používali sa v starých kultových rituáloch pri erotickom obcovaní medzi chrámovými služobníkmi. Odporúčali sa na spestrenie monogamného sexuálneho spolužitia po viacročnom spolužití. Dnes afrodiziaká používajú hlavne ázijské národy. Sú to stáročiami overené prostriedky, ktoré môžu zvyšovať pohlavnú túžbu a výkonnosť u zdravých ľudí. Pri telesných ochoreniach alebo vážnych psychických problémoch sú ich účinky nevýrazné.

 

Afrodiziaká a feromony tu!

 

Produkty, ktoré obsahujú ľudské feromóny, ako to už dokázalo mnoho vedeckých štúdii , silne pôsobia na opačné pohlavie. Tak ako zvieratá používajú svoj pach aby zaujali svojho partnera, rovnako ľudia produkujú látky, ktoré môžu neuveriteľne stimulovať sexuálnu príťažlivosť. Tieto produkty patria medzi najlepšie svojho druhu a vo svete sú veľmi obľúbené.

Určite ste si mnohokrát hovorili, čo je na niektorých ľuďoch tak zaujímané, že majú taký neuveriteľný úspech v sexuálnom živote a pritom nie sú ani príliš atraktívni.
Sú to práve tieto látky, ktoré ich telo produkuje a tým sexuálne priťahuje opačné pohlavie. Chcete byť na tom rovnako a získať náskok pred ostatnými? Potom neváhajte a vyskúšajte tieto výnimočné feromonóvé parfumy.

BDSM

BDSM

BDSM je zkratka pre "B&D" (bondáž a disciplína), "D&S" (dominancia a submise) a "S&M" (sadomasochismus). K "BDSM" patrí všetky týto fenomény a rada ďalších, napríklad rôzne fetiše.

Spútať vašeho partnera je BDSM, rovnako ako mu dať víprask, dávat mu rozkazy, hrať rôzne hry. BDSM je veľmi erotické, obyčajne zahrnuje sex alebo sexuálne vzrušenie a má silný duševní náboj. Jeden človek ("submisiv") sa dobrovolne poddává druhému ("dominantovi") alebo opačne, jedna osoba dostává od druhéj nejaký druh jemu, treba výprask.

 

BDSM a DS tu!

 

BDSM nemusí byť nutne hardcorový sadomasochismus, môže to byť pozoruhodne jemné a zmyselné. Pritlačiť svojho partnera k posteli a prechádzať po ňom kockou ľadu, hedvábom alebo kožušinou sem tiež patrí, konkrétne sa tomu vravý "sensation play" (senzuálne hry).

Erekčné krúžky

Erekčné krúžky

Erkčný krúžok je erotická pomôcka, ktorá vytvára umelú zábranu odtoku žilnej krvy penisu, vďaka čomu dochádza k zvýšenému plneniu toporivých teliesok a k zlepšeniu alebo zvýšeniu erekce.

 

Erekčné krúžky tu!

 

Erekčné krúžky môžu byť pružné (silikon, gel) alebo uťahovacie. Krúžok by mal vždy umožnovať určitý (znížený) priechod krvy, aby nedošlo k úplnemu zadržaniu a poškodeniu penisu. Erekčné krúžky môžu byť vybavené stimulačními výčnelkami a výstupkami, prípadne i s minivibrátory na dráždenie ženského klitorisu.

 

Lubrikačný gel

Lubrikačný gél či olej je nielen vynikajúcim pomocníkom ale aj erotickou pomôckou, za ktorú by sa nemal hanbiť nikto z nás. Využití má mnoho, záleží len na vašej fantázii.

Lubrikanty sú často krát potrebné aj pri úplne klasickom pohlavnom styku. Ocenia ho predovšetkým ženy, ktoré majú problém so zvlhčením pošvy. Nie vždy je tento problém spôsobený nedostatkom stimulácie či vzrušenia partnerky.

Lepšie orgazmy
Lubrikačné prostriedky ale majú aj mnoho iných využití ako len zvlhčovať pohlavné orgány a uľahčovať pohlavný styk. Špeciálne lubrikačné gély napomáhajú svojim zložením ženám lepšie dosiahnuť orgazmus a mužom tú správnu erekciu. Ich chemické zloženie prekrvuje pohlavné orgány čo je jedným zo základných predpokladov úspechu.

 

Lubrikačné gely tu!

 

Masáže
Vďaka lubrikačným olejom a gélom môžete partnerke, či ona vám, dopriať zmyselnú masáž celého tela. Rovnako erotická masáž pohlavných orgánov získa vďaka lubrikantu úplne nové dimenzie. Lubrikanty s príchuťami možno tiež výborne zužitkovať pri orálnej stimulácii.

 

Masturbátory pre ženy

Masturbátory pre ženy: premakané erotické pomôcky

Keď sa pred niekoľkými rokmi zrodil nápad zostrojiť erotickú pomôcku, tvorcom okamžite napadol vibrátor ako napodobenina penisu. Dnešná doba však už zďaleka neponúka len vibrátory. Trh so sexuálnymi pomôckami je totiž plný „premakaných“ hračiek, ktorých názov masturbátory už takmer zľudovel.

 

Čo sú to masturbátory?

Masturbátory sú také erotické pomôcky, ktoré majú čo najúčinnejšie nahradiť druhú osobu v prípade, že si zatúžite zašpásovať osamote. Už samotný názov napokon preznačuje účel. Takéto vylepšováky však nevyrábajú iba pre ženy. Páni si môžu rovnako vyberať z pestrej ponuky tých najrozmanitejších pomôcok tak, aby ich funkcie čo najvernejšie kopírovali pocity, ktoré zažívajú pri milostnom akte v tandeme.

V prípade masturbátorov nemôže byť o nude ani reči. Nájdete dokonca aj špeciálne oddelenie, ktoré ponúka výlučne tento druh tovaru. Ak ste príliš hanbliví na to, aby ste si šírku spomínaného sortimentu overili priamo na mieste, prípadne chcete byť dopredu oboznámení s ponukou, ste na správnej adrese.

 

Vibrátory tu!

 

Azda pre mimoriadne veľký výber vibrátorov je trh masturbátorov pre ženy o niečo menší ako ten určený mužom. Dámy však predsa len nemusia zúfať. Veď ide o kvalitu a nie o kvantitu. Dnes vás prevedieme svetom masturbátorov pre ženy.


Šikovný jazýček

Produkt tu!

Najznámejším spomedzi všetkých masturbátorov je nepochybne erotická pomôcka nazývaná Šikovný jazýček. Ženy, ktoré si to bez orálneho sexu nevedia predstaviť, si s týmto pomocníkom prídu rozhodne na svoje. Jazyk na erotickej hračke je robený prevažne zo silikónu či latexu. Tento príjemný materiál plní svoj účel, keďže pri použití lubrikačného gélu správne kĺže. Medzi funkcie Šikovného jazýčka patrí vibrovanie, pohyb zo strany na stranu, a to aj s možnosťou zmeniť smer. Niektoré z tohto druhu sexuálnych hračiek sú dokonca kombinované. Jednu stranu tvorí pohyblivý jazyk a tú druhú vibrátor. Žena si tak môže užiť takmer dokonalú súlož.


Zajačikove ušká

Produkty tu!

Zajačikove ušká patria rovnako ako Šikovný jazýček do kategórie mimoriadne obľúbených erotických tovarov. Status „bestseller“ si nepochybne zaslúžil, a to vďaka divoko vibrujúcim výčnelkom, ktoré pripomínajú uši zajaca. Zajačikove ušká nepatria medzi gigantické sexuálne hračky. Ide o malé vibrujúce vajíčko, ktoré je potiahnuté silikónom či inou gumenou hmotou. Na jeho konci sa nachádzajú povestné ušká. Práve vďaka ním sa táto hračka teší veľkej obľube.


Vibrátor S

Produkt tu!

Zatiaľ čo sa všetky erotické pomôcky snažia verne kopírovať mužské ústrojenstvo, Vibrátor S je iný. Svojím tvarom ani zďaleka nepripomína penis, ale písmeno S. Ak ste sa s týmto druhom vibrátora už stretli, pravdepodobne vybraný tvar čudného umelého spoločníka vysoko chválite. Vibrátor S je totiž navrhnutý tak, aby sa zameral na bod G, vďaka ktorému sú ženy schopné dosiahnuť intenzívne orgazmy. Bojíte sa, že ho v obchode či virtuálnom „šope“ nezbadáte? Nemajte strach. Vibrátor S je neprehliadnuteľný a vo svojej kategórií aj mimoriadne výnimočný.


Vibračné prsty

Produkt tu!

Ak by ste hľadali ideálne riešenie medzi svojpomocným uspokojením a uspokojením s pomocou mechanickej hračky, Vibračné prsty sú tým správnym riešením. Možno poznáte rôzne nadstavce, no Vibračné prsty sú skutočná revolúcia. Táto sexuálna hračka sa skladá z trojice nadstavcov, ktoré sú pospájané káblikmi. Tie vedú do jedného centra, (náramku na ruke) z ktorého prúdia regulovateľné vibrácie. Nadstavce si jednoducho nastoknete na prsty a „zábava“ sa môže začať.

 

Pohodlný vankúšik

Produkt tu!

Táto erotická pomôcka je určená ženám, ktoré majú rady sex pod kontrolou a najradšej sú navrchu. Pohodlný vankúšik je totiž nafukovacia taburetka so vstavaným vibrátorom. Stačí sa len posadiť.


Vaginálna pumpa

Produkt tu!

Nielen muži majú svoje pumpy. Erotický priemysel nezabúda ani na nežnejšie pokolenie. Vákuová pumpa pracuje na princípe vytvorenia podtlaku. Potom prichádzajú na rad vstavané výčnelky, ktoré majú za úlohu dráždiť klitoris a dotiahnuť všetko do želaného konca.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať