prezervatívy - kondomy, kondom

Návod na používanie kondómu

Možno si niektorí ťukáte po čele, že je to celkom obyčajná vec, ktorú ovláda každý aj bez zbytočného návodu. Podľa nás nesprávne nasadenie a používanie kondómu je veľmi nepríjemná záležitosť. Len si predstavte situáciu, keď sa vám pri používaní kondóm zošmykne. V prvom rade je to poriadny trapas a to, čo je podstatnejšie môže dôjsť k oplodneniu partnerky, alebo k prenosu nejakej choroby. Takže ideme na to krok po kroku. Takže opatrne odtrhnite jednu stranu balenia tak, aby ste pritom nepoškodili vložený kondóm, vyberte ho a hlavne nepoškoďte nechtami ap.

 

 

Kondóm (prezervatív) nasaďte na stoporený penis. Výtok, ktorý sa na začiatku erekcie často uvoľňuje, môže obsahovať spermie a baktérie pohlavne prenosných chorôb , preto prezervatív nasadzujte pred akýmkoľvek kontaktom medzi penisom a vaginálnou oblasťou.

 

Nasadenie kondomuStlačte koniec prezervatívu medzi palcom a ukazovákom a nasaďte prezervatív na stoporený penis tak, aby navinutie bolo na vonkajšej strane, tak aby zúžený výstupok na špičke prezervatívu dobre plnil svoje poslanie, je treba z neho pred nasadením vytlačiť vzduch.

nasadenie prezervatívuĎalšou dôležitou zásadou pri nasadzovaní kondómu je vyrolovať ho až ku koreňu penisu. Minimalizujete tým riziko skĺznutia ochrany pri styku, čo je vec vskutku nemilá, takže kondóm jemne odviňte po celej dĺžke penisu, pričom stále pridržiavajte jeho konček.

Nasadený kondomPresvedčte sa, či prezervatív zostáva celý čas nasadený. Ak dôjde k jeho stiahnutiu, je zrolovane-ku_korenu treba pre ďalšie pokračovanie styku použiť nový kondóm.

Penis vytiahnite hneď po vyvrcholení. Kondóm pritom pevne pridŕžajte pri koreni penisu, stiahnite ho až po úplnom vytiahnutí penisu.

Dajte pozor, aby ani prezervatív, ani penis neprišli do styku s telom partnerky!!!

 

Použitý prezervatív zabaľte do papierového obrúska, nesplachujte do toalety, zabaľte a vhoďte do odpadkového koša.

 

Za žiadnych okolností nepoužívajte viac ako 1 krát


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov