Intímne rozmetadlo "vibračné"

Pridané: 29.11.2013 10:27:00 Počet zobrazení: 1519

29 November 2013

Nová verzia jednej z najpredávanejších sexuálnych hračiek.

Intímne Rozmetadlo ,, Vibrating intimate spreader"

1z You2Toys rozkvitol v posledných mesiacoch k veľmi populárnej erotickej hračke. Prečo je to tak? No, možno. Vzrušujúcy pohľad, na hĺbku rozkoše. Ale Intímne rozmetadlo môžete robiť oveľa viac: je možné ho individuálne ohnút do požadovaného tvaru a stretnúť sa tak s jeho zakrivením do neomylne G-bodu, zatiaľ čo jeho konce odtalčia pysky, a tak odhalia klitoris a súčasné umožnia Vašemu partnerovi použiť zručné ruky a jazyk.

Avšak, bez ohľadu na to, ako dobrý je Váš partner niečo, zvyčajne je možné zlepšiť, a to je tiež prípad intímneho rozmetadla. Nová verzia bestselleru zo silikónu ako vo svojom názve naznačuje: Intímne Rozmetadlo "vibračné" a je stále tmavo fialove. Zakrivená časť klasickej verzia bola nahradená, táto sa aplikuje po vložení priamo na G-bod a ten je stimulovaný intenzívnymi vibráciami v 7 krokoch silným vibračným vajíčkom (Ø 2 cm cca 7,5 cm). Pokiaľ žena nechce kontrolovať vibrácie sama, môže dať diaľkový ovládač do rúk partnera, takže táto možnosť spúšťa novú hernú energiu. Dúfam, že vás pobaví!

Nákup môžete uskutočniť tu: www.lussy.sk alebo na www.lussy.cz


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov