Erotické pomôcky ako zdravotná pomôcka?

Pridané: 29.11.2013 11:16:00 Počet zobrazení: 1405

29 November 2013

Vhodnou inšpiráciou pre Váš sexuálny život je skúšať stále a stále nové veci, aby
Vás Váš intímny život len tak ľahko neomrzel. Aj preto je vhodné občas navštíviť nejaký ten sexshop, či už spoločne s partnerkou, či partnerom alebo samostatne.

Sexshop lussy.sk alebo lussy.cz Vám ponúka najkvalitnejšie erotické pomôcky na trhu za veľmi výhodnú cenu. Vyberte si zo širokej ponuky vibrátorov, rôznych erotických hračiek, prípadne partnerku obdarte nejakým erotickým, sexi oblečením.

Pokiaľ chcete Vášho partnera nabudiť, môžete vyskúšať nejaké afrodiziaka z našej ponuky, ktoré sa k tomuto účelu veľmi dobre hodia. Erotické pomôcky sú aj vhodným darčekom napríklad k narodeninám, či inému významne sviatku, ktorý Váš partner, či známy vlastní. Nebojte sa určite sa kvôli takémuto darčeku neurazí, ba práve naopak. Buďte moderný a doprajte si radosť zo svojej erotickej pomôcky, ktorá Vám určite veľmi dobre poslúži.
Erotické pomôcky ako zdravotná pomôcka?

Možno ste o tom ešte nepočuli, ale niektoré erotické pomôcky sú naozaj veľmi dobre pre Vaše intímne zdravie. Napríklad vďaka venušiným guľôčkam, ktoré sú u žien stále viac populárne sa v neskoršom veku nemusíte báť prípadného unikania moču, kvôli tomu, že posilňujú panvové dno, respektíve svaly pošvy. Pre pánov, ktorý majú problém s predčasnou ejukaláciou, či erekciou odporúčame kúpiť vibrátory, ktoré sú vhodné pre ich partnerky ako chvíľková náhrada Vášho penisu.

Mimo erotických pomôcok si v našom sexshope www.lussy.sk alebo www.lussy.cz, môžete vybrať aj z iných druhov erotických tovarov ako napríklad erotickú bielizeň, plavky, či zo širokej ponuky erotických šiat. Nebojte sa, Vašu zásielku zabalíme do diskrétneho balenia, vďaka, ktorému nik nepozná, čo ste si práve objednali.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov