Erotické Pomôcky Na každý deň

Pridané: 29.11.2013 11:14:00 Počet zobrazení: 1513

29 November 2013

Ešte stále nemáte doma žiadnu erotickú pomôcku? Tak v tom prípade by ste to určite mali zmeniť. Predajom erotických pomôcok sa zaoberá aj náš sexshop lussy.sk alebo lussy.cz, v ktorom nájdete bohatú škálu tovaru tých najlepších erotických pomôcok. Jediné čo potrebujete je pár minút času a internet. Všetko objednáte z pohodlia domu a na viac úplne diskrétne.

História erotických pomôcok


Možno o tom ani neviete, ale história erotických pomôcok je naozaj bohatá. Erotické pomôcky používali ženy už v praveku, keďže sa dodnes zachovalo niekoľko jaskynných vyobrazení z tohto obdobia, ktoré to jasne potvrdzujú. V tom období ženy využívali predovšetkým kamenné pomôcky v tvare penisu.

Veľký rozmach erotické pomôcky zažili aj počas obdobia starých Grékov. Keďže antické obdobie je veľmi známe svojím liberálnym postojom k nahote a sexualite, dodnes môžete nájsť vo svete niekoľko pamiatok aj s týmto zobrazením, konkrétne napríklad vázu s vyobrazením dvojitého dilda. Počas stredoveku bol postoj k erotickým pomôckam veľmi konzervatívny, no napriek tomu práve viktoriánske obdobie sa podpísalo pod vznik gumených vibrátorom.

Najväčší rozmach však toto odvetvie zažilo až v minulom storočí, predovšetkým v 30-40. rokoch, konkrétne v USA, kde sa v tomto období začali točiť rôzne erotické filmy, ktoré využívali práve aj erotické pomôcky. Dnes vďaka modernizácií spoločnosti nájdete v našom eshope niekoľko zaujímavých pomôcok, ktoré Vám spríjemnia Váš sexuálny život.


Čo konkrétne u nás nájdete?


V ponuke erotických pomôcok v sexshope lussy.sk nájdete napríklad vibrátory, afrodiziaka, masážne oleje, masturbátory, kondómy, venušine guličky a mnoho ďalšieho. Veríme, že vďaka veľkoobchodným cenám a kvalitnému tovaru si u nás určite nájdete.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov