Nové silikónové sexuálne hračky z mäkkého materiálu!!!

Pridané: 22.1.2014 20:38:00 Počet zobrazení: 1801

22 Január 2014

Silikónové sex hračky série "Go Soft" sa stali ozajstnými obľúbencami zákazníkov, a tak nie je divu, že rozsah je širší. Teraz séria obsahuje venušine guličky a konkrétnejšie hračky pre dospelých, takže naozaj pre každého má čo ponúknuť.

1Venušine guličky sú určené pre fanúšikov  hračiek, teraz takmer štandardné vybavenie a Go Soft manželka teraz má na výber medzi troma sférami v kontrastnej farebnej kombináci. Samozrejme,  to prichádza s ergonomicky tvarovaný ako duo predovšetkým na vibračnom obsahu a hračka zmizne vo vlhkej hĺbke. Ale o aké farby ide? - čierna / červená je erotická kombinácia pre pár, čierna / biela je klasicky jednoduchá a ružová / biela prebúdza romantickú ženu. Riešenie: Kúpťe Všetky tri hračky - jednu pre nočný stolík, druhú pre kabelku a tretiu vyhradte pre erotické núdze.

 

Dokonca je aj niečo zvláštne, že popisujeme hračky,  rôzne vibrátory a análne kolíky z mäkkého materálu. No predstavte si teraz tiež análnu sprchu/klistír, intímne rozmetadlo a vibrátor v ponuke.
Vlhké a pikantné: modrá sprcha (hĺbka vloženia 12 cm) bol zameraný na to najdôležitejšie v dizajne a je šikovný a ľahko sa čistí. Ale samozrejme, že ide tiež v tejto sexhračke predovšetkým o radost - a to je naozaj živé potešenie. Motto môže byť: poriadne sa vyčistite a hrajte špinavé hry. Nezáleží na tom, či to využijete na vaginálne alebo análne čistenie - len 250 ml tekutiny vpustite niekedy rýchlo, niekedy pomaly, alebo šplechotom silných úderov. Úzka hubica je odnímateľná pre plnenie. 

tip: sprcha musí byť vždy naplnená iba vodou.

Tiež poskytujeme Intímne rozmetadlo pre sexy vzhľad, alebo pre vzrušujúci pohľad do hlbín ženskej rozkošovej zóny. Zakrivený klip vo svetle modrej farbe roztiahne pysky ohanbie a stimuluje s polkruhovým centrom G-bod. Má mnohé malé drážky, ktoré sú distribuované po celom povrchu hračky pre dospelých. Tak, že všetko je správne usadené, rozmetadlo môže byť individuálne ohnuté do lubovolného tvaru.
 

 

Dokonca aj na prvý pohľad, vibrátor v tmavo fialovej s 20cm je celkom pôsobivé, ale iba v súvislosti čerpadlovej lopty so zabezpečením. Vďaka tenkým priemerom 3 cm Vibrovajíčkom môže byť použitý vaginálne i análne. Ak je zavedený potom sa pustite do čerpadla, kým nie je dosiahnutá požadovaná veľkost - neuveriteľných 10 cm v priemere. Má 7 úrovní vibrácií, pre dokonalý pôžitok.

 

To je séria Go Soft je populárna, pretože ich praktickosť, opäť dokazuje dvoma novými mini vibrátormy, ktoré zodpovedajú 12,5 cm dĺžky do každej kabelky. Či už v ružovej s ohnutou hlavou pre stimuláciu G-bodu alebo tmavo fialovej s okúzľujúcim zahusťovaním -  oba vibrátory majú 7úrovni vibráci pre hýčkanie a hladký povrch s rôznymi stimulujúcimi drážkami.

Vy sa nemôžete rozhodnúť, naozaj? Potom je tu celá rada.

Viac najdete na: www.lussy.sk a www.lussy.cz


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov