We-Vibe 4 Plus - smartphone

Pridané: 22.11.2014 16:36:00 Počet zobrazení: 1475

22 November 2014

Väčšina sex HRAČIEK ku ktorým sa návrhári zameriavajú na vývoj buď pre ženu alebo pre muža. Kreatívne mozgy Značky We-Vibe vyvinuly metódu, v ktorej milenci môzu sexovať spolu no pri We-Vibe4 môžu byť i stovky kilometrovej od Seba. Štvrtá generácia vibrátora, ma zabudovanú aplikáciu pre chytré TELEFÓNY.

Vďaka špeciálnej technologi bola vyvinutá pre tohoto malého Chlapíka aplikácia "MSP Connect" Je to určené pre páry v diaľkových vzťahoch no vďaka tomuto sa spolu môžu pravidelne pobaviť ... Podnikanie získava niečo navyše keď  večer telefonujete zo svojou polovičkou v hotelovej izbe ktorá je od Vás trebárz i v zámori. We-Vibe je vybavený s 6 rôżnych režimových vibrácií. Kto chce byť veľmi kreatívny, môže si dokonca vytvoriť svoje vlastné rytmy Tak prekvapiťe svojho miláčika znova a znova s novými vibráciami.  USB kábel k nabíjače pasuje z bežného mobilu, takže hračka je vždy pripravená. ;- ) Osvedčená Clip Art hračka (8 x4 x3 cm), ktorá stimuluje súčasne : G-BOD i klitoris, v závislosti od chtíču zapínate motory ktoré chcete mať k dispozíci. Dva výkonné motory sa ovládajú i z väčšej dialky .

 

Produkt Môžete kúpiť tu.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov