Predstieranie orgazmu - najlepšie triky pre mužov!

Pridané: 4.2.2014 10:34:00 Počet zobrazení: 1561

04 Február 2014

Prečo muži musia mať falošný orgazmus? Veď to je niečo, čo je len ženy... Nie, aj keď  v skutočnosti to ženy väčšinu používajú častejšie a hrajú pre nedostatok túžby. Podľa prieskumov verejnej mienky, viac ako štvrtina mužov predstierala vo svojom živote,že  mali orgazmus.

V tomto článku Vám dám niekoľko tipov na predstieranie. Muži to využívajú pri sexe, ak nemájú dostatočnú túžbu, alebo sú unavený po celodennej práci,...

 

1) Vyberte správnu polohu: ... takú kde nemôžu vidieť tvoju tvár. Mnohé ženy presne vedia, orgazmus vyčítať z tváre a sú na to veľmi citlivé. Najideálnejšie: ona leží na bruchu má skrčené kolená pod sebou a muž priráža odzadu.

 

2) Nepreháňajte to: Zvieracie stonanie, skreslená tvár alebo nadmerný obdiv je iba podozrivé a nie je autentické (ak  vás bude pozorne sledovať môže na to prísť. Dokonale kopírujte svoje správanie tak, ako je to v reálnej situácii pri orgazme). Namiesto toho radšej jemne stonajte, potom to nemôžete pokaziť.

 

3) Čas reakcie: Ak je Váš "penis" stále ochabnutý, mali by ste začať s drámou. Pretože ak váša partnerka budet drieť  pol hodinu s polo-stoporeným penisom, a potom aj tá najoptimistickejšia žena si všimne, čo sa deje. Ak váš penis stále leží po super orgazme, potom budete určite nedôveryhodný.

 

4) používať kondóm: S kondómom, je to oveľa lepšie - najmä ak vaš penis produkuje pomerne veľké množstvo spermií, ak by bolo zlyhanie: rýchlo, sa utrite Hneď po sexe, kondóm, zabaľte do papierového uteráka a dajte ho do koša. Takže ona nezaznamená podozrenie - ak to tak nie je podozrivé, pozor môže ho skontrolovať neskôr "tajne". (kvalitné prezervatívy nájdete na stránkach www.lussy.sk a www.lussy.cz)

 

5) Výraz: Po tomto by ste mali vždy postupovať s obvyklým programom a hlavne o tom nerozprávať,  - inak budete musieť všetko úsilie obhajovať. Takže robte to čo zvyčajne po sexe, robiťe môžete sa ešte pomaznať na chvíľu, namiesto toho ako sa jednoducho frustrovane otočiť a zaspať.

 

Ak budete dodržiavať všetky tieto tipy, môžete s trochou praxe to zvládnuť dokonalé. Samozrejme, že je lepšie, ak budete hovoriť o takýchto "výpadkoch", bez toho, aby, sa partnerka urazila alebo zranenila. Moja rada preto: o tom hovoriť v neutrálnej situácii a súhlasíť s tým, že si to odložíte na inú dobu. To znamená, že partner by  nemal zaspať frustrovaní.

Možno nakoniec po skvelom sexe nebudete ani musieť predstierať orgazmus...


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov