Vyšší a vyšší, vrchol - Stúpanie na vrchol rozkoše

Pridané: 26.6.2014 09:41:00 Počet zobrazení: 1435

26 Jún 2014

Niekedy sa dostaneme len k akémusy štekleniu  "Oh, to je ono?", Inokedy sa dostaneme na vrchol rozkoše s "Hallelujah!" - Orgazmus, je koruna slávy pri sexe!
Ale ako zabezpečiť, aby existovalo viac "Hallelujah", ako "Oh, to je všetko?"? Tu je niekoľko sexuálnych technik pre neho aj pre ňu:

Pre mužov: Keď to robíte pod ním pohodlne sa uvolnite a jeho zadok roztahujte rytmicky do protismerov a ponukajte mu krásne pocity napätia v konečníku čo môže zosilniť výrazne jeho vyvrcholenie. V starostlivosti nezabudnite o oral , alebo dokonca počas pohlavného styku na semenníky cez silno - ľahke hladenie, masírovanie alebo ťahanie , prípadne aj za použitia erotických pomôcok môžete stimulovať jeho vrchol.

 

 

Pre ženy: Aké typy polohy môžete využiť, aby ste sa dostali do extázy? Osvedčené prostriedky sú okrem podrobnej predohry, hladkanie a maznanie stále lízanie a dráždenie G-bodu . Ak pozná presnú polohu vašej túžby musíte ho upresniť čo je pre vás lepšie, navygujte ho aby jeho šikovné prsty, alebo pomocou špeciálne vyvinutých erotických pomôcok pre tento účel mohli stimulovať vaše potreby.

 

 

Žena sama pre seba: žena môže urobiť niečo pre seba! Orgazmus je posilnený napínaním svalov . Keď príde čas jednoducho komprimujte zadok  alebo stehná, alebo v prípade, že poloha to umožňuje, zdvihnite nohy. Hlasné dýchanie zintenzívňuje sexuálne potešenie navyše, uvoľňuje a dáva partnerovy rytmus. :-D

 

Máte nejaké ďalšie užitočné tipy na orgazmus? Potom by sme boli radi, keby ste o ne podeliť s nami :)


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov