Sex STOP: Čo znamená "karezza"?

Pridané: 31.1.2014 11:08:00 Počet zobrazení: 1579

31 Január 2014

Výraz "karezza" (krátky a zjednodušený pre: koitus reservatus = latinsky "neochotný sex"), príchod muža k žene ktorá ho nechce do seba vpustiť - a celkom zámerne.

Je to pozostatok slávneho postoja k prerušovanej súloži, kedy človek odíde tesne pred príchodom sexuálneho aktu aby sa zabránilo ejakulácii vo svojom partnerovi, aby sa zabránilo otehotneniu - veľmi nebezpečná metóda antikoncepcie .

 

Avšak metóda karezza nepreruší sex pred ejakuláciou, aby sa zabránilo tehotenstvu, ale je viazaná na tantrické učenie , kde meditačné a dychové cvičenia slúžia k zvýšeniu sexuálnej energie medzi dvoma ľuďmi. Cieľom rôznych foriem erotickéj relaxácie je posilniť pocit spolupatričnosti oboch partnerov, a s trochou praxe aj viac orgazmov.

 

Čo je karezza v praxi? Počas sexuálneho aktu žena vyrieši upevnenie na orgazme. Dôraz by nemal byť iba na vrchole, aspoň nie iba. ;-) Túžba úsilie a tým obmedziť inštinktívnu ejakuláciu a robiť sex dlhší, dráždivejší a nedočkavejší. Avšak, to neznamená, že sa koná bez orgazmu.
Tak, milovanie sa náhle nepreruší ejakuláciou, ale môže byť aj naďalej dlhší a aby príchod orgazmu bol o to väčší,,, Navyše zbierate cenné skúsenosti v oblasti erotiky..


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov