Bad Kitty - nové erotické produkty

Pridané: 11.2.2014 08:25:00 Počet zobrazení: 1557

11 Február 2014

K dispozícii sú nové "neposlušné kočky" položky zo zbierky Bad Kitty ktoré Vám umožnia vstup do sveta BDSM.  8 produktov zo série Bad Kitty môžete  zakúpiť pre partnera a váš milostný život ktorý bude zas o niečo iný, na stránkach : www.lussy.sk a www.lussy.cz

Štyri nové multi- Fetish-sady, pre zábavu, pretože sa najlepšie hodia pre tendre na pevné milovanie.

 

Táto štvordielna Bad Kitty Fetish Sada obsahuje BDSM náčinie vyrobené z polyuretánu a polyesteru.

* nepriehľadná očná maska, ktorá vás pustí do tmy.

* manžety na suchý zips a karabíny obmedzia mobilitu.

*  20 cm dlhý strapcový bič, ktorý môžete cítiť, i bolestivo ak ste boli zlobivý!

*  Pádlo, ktoré je rovnako na dotyk štiplavý po riadnom zasadnutí alebo pre zmyselné šteklenie.

 

 

 

S trojdielneho Bad Kitty Fetish kitu. Zo silikónového náustku stratíte nielen reč, ktorý môže byť použití ľahko, vďaka guľovému tvaru úst roubík s nastaviteľným pásikom okolo hlavy. Maska cez ktorú nie je vidieť - je príjemne prenosná a 31 cm dlhý mini bič so srdcom ak si zaslúži poriadnu ranu.

 

 

 

 

Ruky- & nohy-spojené v  Bad Kitty

Bad Kitty -Set z polypropylénu s kovovými krúžkami a karabínami znemožňuje voľný pohyb! Či už státie, sedenie, kľačanie alebo ľah - možnosti variácií s polstrovanými suchými zipsami a 43 cm dlhým povrazcom sú veľmi univerzálne.

 

 

 

 

Bad Kitty roubík a očná maska ​​sada obsahuje úplne nepriehľadné očnú masku a roubík krúžok s nastaviteľným popruhom vyrobený z polyamidu. Potiahnutým latexom - tým krúžok zaisťuje, že sa sťiahnutie, je nemožné. V priemere krúžku 4,2 cm, je ponechané na fantáziu, čo budete chcieť cez otvor prevádzkovať, keď ústa sú pekné a doširoka otvorené.

 

 

 

 

Ak hľadáte iba pre jednu časť pre prvý kontakt so svetom SM, odporúčam tieto prúty. Full "Tradičné" sú dodávané v 44 cm dĺžke čierne biče "tradičné" Bad Kitty s ABS a silikónu. Sú vyrobené z vysoko kvalitneho materialu pre výkonnú lekciu. Tí, ktorí dávajú prednosť jemnej farbe "ružové", pre jeho chtivé zdvihy.

 

 

 

 

Konečný, bič Bad Kitty mini v "čiernej" alebo "ružovej" .  "cukrový  bičík"! Nezáleží na veľkosti, pretože erotické vzdelávacie misie môžu byť úspešne realizované s mini-bičom.  26 cm dlhý mini bič sa skladá z ABS plastovej rukoväťe a s mäkkými silikónovými pruhmi!

 

 

 

 V tomto duchu, prajem vám veľa zábavy! A mimochodom, všetky sexuálne hračky Bad Kitty nájdete na LUSSY v internetovom obchode: www.lussy.sk a www.lussy.cz


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov