Veľká sexuálna túžba so zliatinovou fantáziou

Pridané: 22.11.2014 16:59:00 Počet zobrazení: 1333

22 November 2014

Stále viac, návrhárov erotických hračiek  hľada inšpiráciu v neobvyklých materiálov, takže berú do rúk materialy pre sex hračky ako z ľahkého kovu /hliník/.

K dnešnému dňu, nových Sex hračiek v seri s Čistého hliníka podľa fantázie obsahuje LUSSY šesť vodotesných vibrátorov, ktoré možno s každím stlačením tlačidla v troch úrovniach vibrácií  - vďaka ľahkému materiálu, vibračné vlny behajú po povrchu Sex hračky ktoré sú intenzívne prevedené na telo. Hračka s nepoškvrneným hladkým povrchom,  zaručuje vynikajúcu spoluprácu s lubrikantami,  sú v žiarivých farbách. Ľudia s alergiou si konečne môžu bezpečne dopriať potešenie. tiež sa ľahko čistí, a preto je veľmi hygienický. Vďaka ľahko tvarovanému materiálu, návrhári boli schopní dať voľný priechod svojej kreativite a povrchovej štruktúre predstavte si, že každý je sexy ich vlastným spôsobom.

 

 

Materiál ako hliník stále drží atraktívnu výhodu: Sexhračky z univerzálnej zliatiny rýchlo dosiahnu telesnú teplotu, a sú tak veľmi príjemné na kožu. Skvelý je však malý tepelný šok, ktorý sa dá docieliť tak že vložíte krátko predtým, než ho použijete do chladničky a potom sa zahrieva na príjemnú teplotu znovu. ;-)

Viac o vibrátoroch z hliníka najdete tu.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov