Elvis, priekopník v sexuálnej revolúci

Pridané: 12.1.2015 16:34:00 Počet zobrazení: 1361

12 Január 2015

Ťažko uveriť, ak bol by ešte nažive,  bola by to obrovská oslava narodenín: Elvis Presley, symbol pohlavia po celé generácie - mohlo by sa skoro povedať, prvý mužský "sexuálny symbol moderného sveta"  všeobecne, by mal dnes  80 rokov!

1

Muž, ktorý otriasol  50 rokmi, a preto mnoho žien ulovených jeho piesnami spomínajú do dnes. Nedávno opäť bežal dokument, ako v čiernej koži hojdajúci sa na javisku s priaznivými pohľadmi sa rozhadzuje.

 

Dnes je to šialenstvo z tých dní, dá sa skôr povedať až trápne. pretože príliš veľa celebrít, ktoré zdieľajú pódium odhalujú príliš veľa sexu a nahoty ktorá je všadeprítomná v médiách. Vzhľadom k tomu, že hviezdy sú v latexe a koži, alebo takmer nahé na javisku, čo raz častejšie takže takmer sú to rýchlo zhasínajúce hviezdy ktoré už nemajú čo ponúknuť a zápasia len s unaveným úsmevom fanúšikov.  V tedy sex  vlastne znamenal pohlavný styk, a vykonával sa  za zatvorenými dverami. Že ženy majú orgazmus, popravde nebolo to súčasťou všeobecného zdielania. Freudova teória bola dominantná: človek ako parný kotol, ktorý exploduje v neprítomnosti nízkeho tlaku. Znásilnenie v manželstve ako spoločná sexuálna prax a orálny sex bol tajný a verejne odsudzovaný.

 

A potom prišiel muž, ktorý vyžaruje zmyselnosť napodobňuje pohyby, ktoré sľubujú, že žena bude uspokojená, necudný, náročný, nespútaný. Nechaj ma byť tvojím Teddy Bear.  Niet divu, že potom, rozhlasové stanice odmietli hrať túto hudbu. K dispozícii sú prebúdzané sexuálne fantázie, erotické zábery naraz v očiach verejnosti. Čo by všetko bolo možné, keby ...? Ale ako dobrý bol vlastne v posteli? Keby sa mu podarilo splniť tieto očakávania? Bol to dobrý milenec? Neviem nič. Môžem len špekulovať.

 

Sexuálne prenosy nemali nič spoločné so sexualitou. Nikdy neviete, čo sa skrýva za fasádou, ktorá robí Elvisa aj tak vzrušujúceho vôbec. Keby sa skutočne dožil 80 rokov, kto vie, čo by sa stalo zo sexuálnym symbolom. Aspoň, že je nedotknuteľný. Vážený Elvis, gratulujeme k narodeninám!


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov