Sex záväzky na rok 2014

Pridané: 11.1.2014 13:31:00 Počet zobrazení: 1425

11 Január 2014

Začiatok roka - ideálny čas pre plnenie sexy záväzkov do nového roka. Prieskum ukazuje na tri erotické trendy v roku 2013 - či už skutočnosti alebo fantázie. Na základe zistení z prieskumu, ktoré máme, môže zvuk byť jednoduché, ale majú veľký vplyv a rok 2014 bude pekelne erotický.

Zoznam želaní respondentov portálu je zrejmé "Trojky" - mužské sny dvoch sexbomb v posteli a ženy chcú byť rozmaznávané dvoma sexi chlapcami naraz. A prečo nie -, že je stredom pozornosti je vždy lichotivé a je trojaká žiadostivosť. ;-) V tejto súvislosti je naším zámerom sex číslo .

Okrem toho, hravosť respondentov v roku 2013 sa zrejme prebudila tak dobre, pretože 81% žien a 70% mužov uviedlo, že berú pravidelne erotické hračky do postele. Okrem "normálnych" sex hračiek, používajú viac špeciálnych erotických pomôcok pre páry ktoré boli vyvinuté pre tento trend, ktoré poskytujú ešte viac zábavy pre dvoch. Napríklad:  ,"Intimate Vibračné Rozmetadlo" alebo "We-Vibes" . V dôsledku toho posilňuje puto a dávajú sexu úplne nový nádych. Preto, tu je náš sex zámer č 2: vyskúšať pár erotických pomôcok.

Prvá záležitosť sa točí okolo tajných erotických fantázií. Skutočnosť: Mnoho párov si nehovorí dostatočne navzájom svoje fantázie , a to ako pokiaľ ide o problémy, rovnako ako ,  sexuálnej túžby a fantázie. Intenzívne diskusie sú dôležité pre dosiahnutie plnej sexuality a tým posilnia vzťah. A to je náš sex zámer č 3: povedať a konať z fantázie.

Spravte si horúci zoznam úloh pre rok 2014. Ale jedna vec je istá: erotické zámery vytrvalosť určite robí sex zábavnejším. Prajeme vám dobrú zábavu a zdravú a erotickú chuť do roku 2014.

Vám prajú

www.lussy.sk a www.lussy.cz


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov