Sexhry: Čo je fixácia?

Pridané: 4.2.2014 10:18:00 Počet zobrazení: 1645

04 Február 2014

Aby som sa podelila o svoje nové poznatky s vami, mám tu stručné vysvetlenie: K "fixácie" (z angličtiny - pripojenie, zlepenie, kotva), je v oblasti erotiky análny sex (u mužov) s opaskom pre ženy.

Aj keď termín môže byť tiež použitý na používanie popruhu medzi dvomi ženami, ale vo väčšine prípadov sa to týka, v kombináci - mužov a žien.
Pravdepodobne termín aretácia "Savage láska", bol ich autorom "Dan Savage" vytvoril ho po tom čo nenašiel žiadny termín pre túto sexuálnu prax.
 

Vďaka použitiu popruhu dildá či vibrátora a mužov môže prísť k heterosexuálnom vzťahu v užívaní análnej penetrácii, čo môže viesť k vyvrcholeniu - preto, že gayovia sú pre túto stimuláciu prostaty odborníci a teraz je im to dobre známe. ;-) (neznamená, že je to určené len pre gayov)

 

U nás známe ako Strap-on alebo pripínacie dildá.

 

A partnerovy môžete ukázať v takom kurze Análne hrátky pri obráteních rolách. Viac zábavy môže ešte priniesť špeciálne dildo nohavičky alebo dildo na pásoch , okrem dvojitého Dilda môžete mať ešte jedno alebo dve vnútorné dildá, ktoré môžete uplatniť análne i vaginálne zároveň v prenikaní do partnera, a tak umožniťe spoločný orgazmus pri fixáci.

Ale pozor: Nezabúdajte na lubrík, inak pri prenikaní do konečníka je to zbytočne bolestivé.

Tieto nohavičky nájdete v podsránkach strap-on na stránkach: www.lussy.sk a www.lussy.cz


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov