Masturbácia pre ženy

Pridané: 6.11.2014 08:57:00 Počet zobrazení: 2254

06 November 2014

Ak žena má sexuálny apetít, a nemá chlapa pri sebe.  ​​ako na to? No, existuje pomerne málo vlastných sexuálnych pozíci a prstových technik. Však  niektoré tu popíšem.

Začnime s pozíciami. Základná poloha: Dajte sa na chrbát a hladkajte, sa tam kde to máte rada. Napríklad, počnúc prsiami, na dvorcoch bradaviek alebo sa masírujte na bradavkách čo pôsobí stimulujúco, pomaly rukou chodte nižšie k lonovej časti a rozmaznávajte klitoris v kruhovom pohybe. Keď to už prináša orgazmus, potom s jedným alebo dvoma prstami skĺznuťe do pošvy.

Každá z nás funguje inak. Klitoris, vagína, a to ako ... Skúste to. :-D
Samozrejme môžete meniť svoju pozíciu - dajte si  vankúš pod zadok, alebo to skúste  v podrepe, sedte alebo stojte. Bez ohľadu na to - hlavná vec je aby ste sa cítili pohodlne.

 

Takže potom, čo ste si vybrali pre sólovú sexuálnu polohu, teraz prišla na radu technika prstov ...
V nepriamej masáži začnite ukazovákom a prostredníkom, krúžte a tlačte na klitoris. Majte klitoris dobre pod kontrolou, začnite s masážou. Vaše prsty nechajte voľne pohybovať, zvýšte tlak a dokonca vytiahniťe klitoris mierne nahor.


Pre všetkých milovníkov multi-tasking., V môže táto technika viesť k vášnivím, ale tiež rýchlym orgazmom. Výber prsta sa rozhodnite - palec,  malíček, alebo oboje? Vagína a klitoris sú stimulované intenzívnym masírovaním a ráznym vložením. Ani si nevšimnete, čo a kde sa ti to páči.


Potápačová technika: Jeden, dva, päť alebo viac prstov. Spravte rozhodnutie zaveďte ich do pošvy a nechajte ich rytmicky vynorovať. Tempo pomalé rýchlo - je to na Vás. Tesne predtým, než príde orgazmus dajte krátku pauzu, potom sa ponorte do vyvrcholenia.
 

Ak budete chcieť podporiť intenzitu s vyššie uvedenými technikami prstov použite sprchovú hlavicu vo vani ktorá bude masírovať kompletnú pochvu.Samozrejme, že takátu sprchovacia masáž je tiež možná pod sprchou v sede, v drepe alebo v stoji: Nastavuje silu prúdu vody, ako budete potrebovať.

 

Bavte sa a majte vždy na pamäti - keď masturbácia je úplne pod kontrolou je zbytočná!


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov