Penis príliš veľký = Sexproblem?

Pridané: 29.11.2013 10:25:00 Počet zobrazení: 1523

29 November 2013

Veľký penis

Mnohí si myslia, že čím väčší penis, tým šťastnejší žena!

V erotických fantáziách dám sú výnimočne dobre vybavený muži (povedzme niečo cez 20 cm). Vzhľadom k tomu, ako obri penis môže bať naozajstným potešením ?, "No môže dôjsť ku komplikáciám"
Pokiaľ ide o predohru ide to hladko - máte obe ruky nájdete dostatok priestoru medzi prsiami, prípadne oralne môžete použiť fantáziu a umenie. Ale keď ide prvý výstrek problém môže nastať tu, pretože nie všetky ženy si dokážu vychutnať plné hrdlo , nevoľnosť a akcia môže skončiť. :-O Keď príde na sex, sú i iné komplikácie. Bolesť pri prenikaní a / alebo nepríjemný pocit pri každom pohybe. To by nebolo vzrušujúce ani pre ženy, ani mužov..

Relaxačné prípravky ako lubrigely a oleje to vždy ulahčia. Urobte si čas počas predohry.


Aj cez prvé vniknutia s lubrikom vždy môže dôjsť k Sexproblemu s príliš veľký penisom, skúste zmeniť polohu. Keď Vás objíme a zozadu poležiačky veľmi pomaly a jemne preniká do ženy, malo by to fungovať. Ďalej sa odporúča, aby všetky pohyby pri milovaní boli skôr Spomalené znižuje to bolesť.
Ak žena vnik chce kontrolovať treba len skočiť na sedlo a skúste pozíciu na koníka.

Zoznam Lubrigelov najdete na www.lussy.sk a www.lussy.cz.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov