Femdom rôzne techniky

Pridané: 4.2.2014 10:07:00 Počet zobrazení: 3648

04 Február 2014

Na "Femdom" sú Sexhry z BDSM priestoru, v ktorom žena prevezme dominantnú rolu a muž robí otroka pre jej (alebo jeho) potešenie. Samozrejme, existujú aj v Femdom priaznivci opäť za mnoho rôznych preferencií, ktoré by som chcela, vám dnes predstaviť.

Keď "Queening" (anglicky: kráľovná = queen), alebo "Sedenie na tvári" získava aj sexuálne potešenie k tomu, že žena sedí na mužovej tvári, aby som tak povedala, na "tróne" ako kráľovná. To môže spočívať na ich hrách, ktoré žena ovláda napríklad mužov prívod vzduchu, alebo že ho núti k orálnemu uspokojeniu. Dokonca aj pach v oblasti genitálií je super pre mnohých fanúšikov ako Queening je veľmi vzrušujúce.
Facesitting je v oblasti BDSM považovaný často ako trest a aplikovaný na oboch partneroch. Dokonca aj špeciálne Sexhračky ktoré uľahčujú túto sexuálnu prax.

Hračky pre takéto hry nájdete na stránkach www.lussy.sk a www.lussy.cz

 

Keď Queening Facesitting, nie je výlučne spojené s BDSM odrodou, ale vzrušujúcou sexuálnou praxou, ktorú by tiež "obyčajní ľudia"  mohli vyskúšať. Ale ako vždy - nepreháňajte to!

 

Ženy pozor aby ste partnerovi neubrali moc kyslíku (následné oživovanie nie je moc príjemné) :D!


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov