Vlastná sex hračka - sklenený Masturbátor

Pridané: 28.1.2014 20:39:00 Počet zobrazení: 2476

28 Január 2014

Ako som blúdila po internete narazila som na podomácky varobené sex hračky nedalo mi to... Spomínate si na sériu Hviezdneho MacGyver, ktorý by prakticky z guľôčkového pera spravil lietadlo,? Vysvetlím Vám krok za krokom, ako si človek môže urobiť Masturbátor sám z bežných domácich potrieb.

Hlavné umiestnenie materiálu bude z kuchyne. Masturbátor: 1 sklenný pohár, 2 alebo viac hubky na riad (v závislosti na veľkosti skla a druhu huby), 1 kondóm , hrášok alebo ryža a lubrik (kuchynský olej už neodporúčam : D ) .

 

Jedna vec, ktorú určite nepoužite: hubku na riad z oceľovej vlny! -Pohár  prenechám vášmu výberu - hubky sa musia doň zmestiť podľa obrázka. Vyplňte pohár prvou vrstvou hrachu alebo ryže a potom zatlačte dve huby vertikálne - s mäkkými plochami umiestnenými proti sebe - v skle. Medzi huby môžete ešte posypať niekoľko hráškov alebo trochu ryže  - neskôr posilnia pocit rozkoše. Druhé vrstvy huby s mäkkými stranami vložte smerom  k sebe a zasuňte ich spoločne zvisle do pohára - vytvoríte krásny jemný otvor. Teraz prichádza kondóm (odporúčam extra silný) vložte ho špičkou medzi huby. To znamená, že kondóm sa dostane na dno, jednoducho ho zatlačte dlhou rukoväťou lyžice a posuňte ho medzi huby. Okraj kondomu musí byť umiestnený cez sklo - gumovú hranu jemne pretiahnite oboma rukami cez okraj pohára. Mierne silnejšie kondómy sú najvhodnejšie, pretože sú odolnejšie. Povrchová úprava domáceho masturbátora je hotová. Teraz stačí lubrikant pre pružnosť/ ľahké kĺzanie a človek môže užívať plody svojej práce. ;-)

 

Samozrejme, že takáto domáca sex hračka nie je určená pre dlhodobé použitie, a nie je náhradou za skutočný masturbator. Takže kto si obľúbil takéto hračky, môžete si zakúpiť profesionálne verzie na www.lussy.cz a www.lussy.sk


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov