Sexshop má v ponuke erotické pomôcky, vibrátor, Spodná Bielizeň, Plavky...

Pridané: 29.11.2013 11:24:00 Počet zobrazení: 1511

29 November 2013

Kvalitné dámske a pánske plavky za super ceny! Na www.lussy.sk a www.lussy.cz

Leto nám pomaly, ale isto klope na dvere a s ním aj starosti ohľadom kúpy nových plaviek k moru, či bežnému oddychu na kúpaliskách.

Patríte aj vy medzi tých, ktorý stále nevedia, aké plavky, či bikiny sú pre Vás vhodné? V našom e-shope lussy.sk sme si pre Vás pripravili naozaj bohatý výber z dámskych jednodielnych a dvojdielnych plaviek, ktorý Vám tento problém určite vyrieši .Dosť rečí, dovoľte mi Vám bližšie predstaviť našu ponuku.

Ženy konkrétne v sekcii plavky - bikiny si môžu vybrať z rôznych druhov farieb, tvarov, veľkostí a tých najkvalitnejších značiek na trhu, naviac dámy určite poteší aj skutočnosť, že takmer všetky produkty sú skladom. Naše plavky ešte viac zatraktívnia ženskú postavu, čím bezpochyby nezanechajú Vašu polovičku bez povšimnutia.

Nezabúdame však ani na pánov, pre ktorých sme si pripravili rôzne erotické topy, kostýmy, či trenky. V sekcii pánske sexi oblečenia si muži môžu vybrať topy, s ktorými budú môcť bez problémov vyraziť do mesta počas horúcich letných dní, ale aj rôzne erotické tričká, s ktorými asi väčšina z nich zaujme svoje priateľky, či ženy radšej iba vo svojej spálni. Okrem topov však pánov potešíme aj bohatým výberom klasických, ale aj erotických treniek. V našej ponuke nájdete aj trenky, ktorých materiál je vhodný aj na kúpanie vo vode.

Veríme, že v našom e-shope lussy.sk nájdete presne to čo potrebujete.

Všetky balíky zabaľujeme do nepriehľadných balení, ktoré Vám zaručia absolútnu diskrétnosť Vašej objednávky.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov