Môžu ženy dosiahnuť orgazmus pri športe?

Pridané: 31.1.2014 10:51:00 Počet zobrazení: 1739

31 Január 2014

Predstavte si, že vo fitness šlapete na pedále a žena vedľa vás znenazdajky sa začne krútiť , hýbať pánvou dopredu - dozadu,  zadok a nohy sa vykrúcajú na všetky strany a zrazu zmyselne zasténánie. Robíme príliš málo, zle, alebo niečo čo nie je v poriadku so športom? ;-)

 

 "Ženy rozprávajú o športových orgazmoch" . Vedci študujú v tejto oblasti len pozadie. Tu je potrebné skúmať, ako tento šport má vplyv na pohyby ženy a na orgazmus a ako tieto pohybové techniky počas pohlavného styku vznikajú alebo pri masturbácii je to iné?. Možné triky sú napríklad cvičenia: na posilňovanie brušných svalov, alebo svalov panvového dna , pretože pomáhajú k vnútornému tlaku a na klitoris. Spolu s rýchlym dýchaním, môže to vyvolať orgazmus pri športe.
Od roku 1953, téma je už vyšetrovaná a skúmaná - jasný vedecký dôkaz, že ženy môžu dosiahnuť orgazmus počas cvičenia, sú stále ešte tak ďaleko?
Z anonymného prieskumu hlási jeden časopis :, kde asi 370 žien, sa podelilo o svoje skúsenosti na tému "Šport a orgazmu". asi 124 z nich uviedlo tu je to, že už aspoň raz zažil orgazmus pri športe. Skutočnosť, že nemali žiadne sexuálne fantázie,  výskumníci poukazujú na to, že ženský orgazmus nemá nič spoločné so sexom. 246 žien z príjemného vzrušenia prehlásilo - orgazmus by bol keby neprestali. Z účastníčiek, ktoré mali 18-63 rokov až 40% (a to je naozaj úžasné), že zažili chvíle vzrušenia či vyvrcholenie.
Viac ako 50% pacientov športový orgazmus získali pri cvičeniach sedy-ľahy alebo podobné cvičenia k stimulácii brušných svalov. Avšak, jazda na bicykli, aerobik, jazda na koni, beh, a tiež ďalšie relaxačné cvičenia, ako je joga alebo pilates nemali až také percentá. Niektoré ženy dokonca tvrdia, že môžu riadiť svoj športový orgazmus.
 

Veľmi zaujímavá téma myslím! Okrem toho, v dôsledku ktora by mohla byť veľmi užitočná, najmä pre ženy, ktoré majú sex bez vyvrcholenia.

Orgazmus - spúšťa športovanie?  Kto z vás ešte nikdy nemal orgazmus pri športe? Samozrejme, že táto otázka sa vzťahuje aj na mužov, pretože vraj môžu športový orgazmus dostať i oni.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov