Ponožky pri sexe zvyšujú ženský orgazmus

Pridané: 22.1.2014 21:07:00 Počet zobrazení: 1487

22 Január 2014

V súčasnej dobe sa vie veľa o teplote ženy. My ženy vieme, že kolísanie teploty na pocit je len okolo mesačného cyklu. Ale tu sa konkrétne zaoberáme témou "studené" alebo "teplé" nohy a ich vplyv na ženský orgazmus.

Gert Holzweg a jeho tím vedcov na univerzite v Groningene hlásil, že "len" 50 percent ženských subjektov prišli na začiatku svojej štúdii o sexuálnom vyvrcholení k orgazmu. Údajní dôvod -. Studené nohy! -ponožky sú liekom na sexuálne hry a počet žien, ktoré dosiahli orgazmus vzrástol o 30 percent - na neuveriteľných 80%! Vedci sa domnievajú, že ponožky ženám dodávajú, bezpečnosť a teplo a tak, aby časti ženského mozgu, ktoré sú zodpovedné za strach a starosti sú blokované. Výsledné fyzické a psychické uvoľnenie je predpokladom, že žena môže dosiahnuť orgazmus.

 

To znie skvele - a tak jednoducho. Ale po niekoľkých diskusiách s kolegiňami, som si uvedomila,  že sa líšia, pokiaľ ide o ponožky v posteli alebo dokonca pri sexe samotnými názormi. Pre niektoré je to absolútna "blbosť", druhým na tom nezáleží.
 Ako to vyzerá u teba?


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov