Sexuálna prax: Čínsky Sex

Pridané: 19.2.2014 16:17:00 Počet zobrazení: 1557

19 Február 2014

Po nejakej dobe som opäť našla zaujímavý nález z kategórie "sexuálne praktiky". Už ste niekedy zažili "Čínsky Sex" je jedným zo sexuálnych technik? Nie? Tak rýchlo čítajte ďalej!

Pre čínskom sexe, čo potrebujete na prvýkrát , veľmi dobre vyškolené vaginálne svaly. Tie môžete, vytrénovať napríklad prostredníctvom panvového dna s venušiními guličkami. Dokonca aj sex sám trénuje svaly panvového dna veľmi dobre.


Ale teraz na skutočnú techniku: Ak tvoj partner vstúpi do teba,  zostane v pošve, ale bez pohybu!!! A ste na rade vy..., striedavo napínaťe a relaxačne uvoľnujete svoje vaginálne svaly, budete chýbať silou svalou vo vnútri pošvy, uskutočnýte jedinečnú penis masáž . Za predpokladu, že naozaj sa nehýbe, celá vec je pre vášho partnera šialene horúca, mravčiaci pocit, že môžete riadiť jeho penis bez jediného Vášho pohybu.  Zmeny prepnite jednoducho z rýchlejších na pomalšie kontrakcie  - takže partenrovi prinášate  "živý Masturbátor ".


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov