Existuje ženská ejakulácia - Striekanie?

Pridané: 19.2.2014 16:02:00 Počet zobrazení: 1858

19 Február 2014

Vzhľadom k tomu, takzvané striekacie videa sa stávajú stále viac populárnymi v poslednej dobe, je tento jav obzvlášť pripisovaný rozhorúčením ženám, ktoré vylučujú číru tekutinu počas orgazmu, alebo "výstrek" alebo sú tieto filmy fake?

Nepoznám žiadnu ženu, ktorá by bola schopná niečo také vykonať či bez alebo s priateľom. Avšak, môže to spôsobovať moč z močového mechúra alebo ženské ejakulátu?

 

 Samozrejme, ak svaly sa počas orgazmu uvoľňujú a znovu napnú, môžu vyprázdniť močový mechúr spontánne, ale potom by to jednoducho nemohlo byť "skutočné" ženská ejakulácia nie je, ale je potreba ísť na záchod??? . ;-)

 

Je tiež vyhlasované, že vystreknutie nezávislého sekrétu pochádza zo špeciálnej žľazy, a nielen z močovej trubice.

 

Medicínska existencia takého žľazy je dnes síce zistená, ale vzhľadom k tomu, že je malá, extrémne požiarne striekanie, ktoré je možné vidieť v niektorých filmov môžu byť v skutočnosti len ťažko možné. Preto žľazy produkujú toľko sekrétu aby zabezpečili normálnu vlhkosť, ktorá sa vylučuje v priebehu sexuálneho vzrušenia a od každej ženy sa môže značne líšiť.

 

Podľa ohlasov údajne až tretina žien môže skutočne zažiť Ženskú ejakuláciu...

A čo vy už ste dosiahli podobné vyvrcholenie?


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov