Sex-meno pre penis

Pridané: 11.1.2014 11:43:00 Počet zobrazení: 1647

11 Január 2014

Pre jednu ďalšiu nápadité prezývku v ružových počiatočných fázach vzťahu, ak možno tak urobiťe nie je na tom asi naozaj nič zle.

Pomenovanie pohlavných nástrojov - proste pri sexe. Existuje mnoho synonym pre penis ale pre vagíny  až tak nie- je to pravdepodobne preto, že muži si usporiadali akýsi veľký kult, zatiaľ čo ženy nemajú dvôvod neustále poukázal na to, že majú vagínu, a tiež nepotrebujú opakované potvrdzovanie že ich genitálna oblasť je fantastická. ;-)

Ale my sme chceli, aby ste vzdali hold mužom a ich penisom, ale ako žena bude nazývať jeho penis? Môže to žena i pokaziť, pretože samotný pojem prezývka je vybraný v tomto ohľade úplne rozdielne - určite žiadne legračné prezývky. Treba titulovať zviera v jeho nohaviciach čo najlepším dojmom i keď to nie je pravda. V ideálnom prípade, Sex meno jeho penisa musí znamenať, že je veľký, neporaziteľný, jedinečný, silný, obrovský, ohromujúci... Je tu predstavivosť dopytu. Máme niekoľko návrhov pre vás, ktoré by mohli inšpirovať Vaše vlastné neologizmy.

 

 

- Pre Gamerov - Joystick
- Pre filmových fanúšikov - 007
- Pre intelektuálov - gemacht
- Pre astrofyzika - Big Bang
- Pre sukničkárov - Playboy
- Pre Chvastúnov - Porche

- Pre romantiko Leo
- Pre teoretikov - Ding
- Na 80. fanúšikov - Žrebec

Ak toto všetko je príliš komplikované nazvite ho "chvost" je to najpoužívanejšie. ;-)


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov