Martin Wieland: nahé a erotické fotografie na najvyššej úrovni

Pridané: 29.11.2013 12:52:00 Počet zobrazení: 1662

29 November 2013

Narodil sa v roku 1970 a v útlom veku iba 14 rokov, išiel po stopách svojho otca (Peter Wieland)  rakúsky fotograf Martin Wieland začal tvoriť impozantnú kariéru.

Vzhľadom k tomu, že sa špecializuje od roku 1997 na nahé a erotické fotografie, to beží ako po masle. Nespočet rakúskych noviny a časopisov, on-line vydani, Pánskych Magazinov - už publikovali prvotriedne erotické fotky od talentovaných fotografov. Tiež limitovanú edíciu kalendára, ktorý vydal sám o sebe aj ako redaktor a samozrejme ako fotograf za posledných 13 rokov každý rok, je teraz známy v priemysle a vyhľadávaný. "Black & White" kalendár, titul je vypredaný každý rok a je považovaný za zberateľský kúsok.

Na trhu fotografií, existuje veľa fotografov, ktorí vždy majú holú kožu na objektíve, a ktorý sú zavádzaný v centre pozornosti - takže, čo je tajomstvo úspechu Martin Wieland? Na svojich internetových stránkach to je popisované takto: Jeho sila je v komunikácii s modelom. On im dáva odvahu a posilňuje ich, aby mohli dať to najlepšie, vykonávať s maximálnou účinnosťou k dosiahnutiu optimálnych výsledkov. Hovorí sa, že atmosféra sady sa odráža v obrazoch.
Ukážky
, môžete vidieť tiež tu:

 

 

 

 

 


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov