Erotické pomôcky – Lussy.sk a Lussy.cz

Pridané: 29.11.2013 10:32:00 Počet zobrazení: 1836

29 November 2013

Zaujímate sa o erotické pomôcky no napriek tomu si stále neviete vybrať, ktorá z nich je pre Vás tá pravá? V našom sexshope lussy.sk a lussy.cz ponúkame široký sortiment tovaru s týmto zameraním, či pre dámy alebo pánov. Dovoľte nám predstaviť našu ponuku tovaru.

Najčastejšie kupovanou erotickou pomôckou je bezpochyby vibrátor. Tento druh erotickej pomôcky vyhľadávajú predovšetkým osamelé ženy, prípadne aj muži pre svoje ženy, ktorý majú menšie problémy s erekciou, či skorou ejakuláciou. U nás máte na výber hneď z niekoľkých variant, veľkostí a prevedení vibrátorov, spomenieme napríklad klasické nevibračne, vibračné, obojstranné, či špeciálne ako tie s bodom G, či výstupom pre klitoris.

Veľmi obľúbené erotické pomôcky sú aj venušine guličky, ktoré veľmi populárne u žien. Využívajú ich predovšetkým dámy, ktoré sú nezadané. Jedná sa vlastne o malé guličky priviazané na povrázku, ktoré sa zasúvajú do pošvy a pri stlačení tlačidla začínajú vibrovať, čím ženu privádzajú do značnej rozkoše. Erotické pomôcky pre všetky vekové kategorie.

Medzi populárne erotické pomôcky patria aj rôzne bičíky, puta, náramky, či iné na prvý pohľad pomerne drastické pomôcky, predovšetkým pre páry, ktoré sú konzervatívne. Ďalej u nás nájdete nafukovacie bábiky, vákuové pumpy, masážne oleje, lubrikačné gély a mnoho iného.

Okrem rozkoše je však erotické pomôcky možné využiť aj na zdravotné účely, Vedci zistili, že počas 30-minútového sexu človek spáli približne toľko kalórií ako pri 15 minútovom behu. Okrem toho na viac pravidelné sexuálne vyvrcholenie dokáže zvýšiť Váš imunitný systém.

Neváhajte a navštívte náš sexshop lussy.sk, kde si máte možnosť vybrať zo širokej ponuky erotických pomôcok. Zásielky posielame diskrétne, takže nik okrem Vás a nás sa o Vašej objednávke nedozvie.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov