Prvýkrát: análny sex

Pridané: 1.2.2014 13:46:00 Počet zobrazení: 1933

01 Február 2014

Túžba po análnych hrách vyžaduje určitú prípravu. Ako fyzicky, tak i psychicky. Vzhľadom k tomu, ak máte túžbu vyskúšať si tieto sexuálne praktiky a to aj s partnerom by ste na to mali byť pripravený.

Pre prvú takú požiadavku je samozrejme,  vyjadriť v pravý okamih. Prvá reakcia je potom rozhodujúca pre pokračovanie. Závisí to od niekoľkých faktorov: je možné, že ženy ako Analny sec chcú ale vykonávať mužovi, ktorý má na to chuť. Ako najlepšie presvedčiť svojho partnera, je úplne na vás - Môžem ti dať, ale niekoľko tipov.

Preč s túžbou začnite rozhovor!, . Je dôležité, aby ste to jemne navrhli mužovi alebo žene ale veľmi opatrne. Nechaj ju, alebo ho najprv trochu  premýšlať nad tým. Mohli by ste si pozrieť film o análnom sexe.

By ste mali dostať súhlas, to je ďalším krokom k príprave: môžete cvičiť prirodzene. V Lussy-Shope nájdete veľa Analnych kolíkov . To by mohlo byť váš prvý prístup, môžete vyskúšať, či táto sexuálna prax je naozaj niečo pre vás.

Potom nasledujú ďalšie body, ako je análna hygiena a starostlivosť (pred a samozrejme po analnom sexe), análny rozťahovanie, rovnako ako pri výbere vhodného maziva.

Všetky tieto veci nájdete na www.lussy.sk a www.lussy.cz prípadne pre pomoc napíšte na obchod@lussy.sk

Bavte sa pri objavovaní nových vášní


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov