Close2you - druhá sex kolekcia hračiek je tu!

Pridané: 11.1.2014 13:59:00 Počet zobrazení: 1477

11 Január 2014

Prvá sextoy Zbierka etikiet Close2you obdržala búrlivý potlesk a budúcej generácie moderných erotických pomôcok má robiť veci pre ováciamie. S názvami, ktoré sú vypožičané od klasickej hudby, zmyselné združenia sa zobudili - pojmy ako Harmonia, Opus a Duetto stojan na zloženie potešenie, ktoré spĺňajú všetky potreby.

Nová Close2you Collection sa predstavuje v elegantnom, sofistikovanom dizajne - ergonomické tvary, drážková štruktúra na správnych miestach a z kvalitného silikónu poskytujú potešenie a vy ste dirigent, ktorý môžete zostaviť individuálnu symfóniu radosti s rôznymi funkciami. Ako malý bonus do oka existujú žiadostivé sexuálne hračky v dvoch intenzívnych farbách a displejový regulátor ktorý je navrhnutý v tvare štylizovaného kľúča. Okrem toho, druhý poskytuje Zbierku Close2you nových funkcií, ktoré hrajú jednoduchšie a osobnejšie s erotických pomôcok ...

Extrémna flexibilita, rôznorodosť tvarov a niekoľkých motorov. Vibrátor Opus 2 (hĺbka vloženia 21 cm, priemer 3-4,6 cm), možno ohýbať podľa potreby a udržuje zvolený uhol ohybu - takže vibrácie môžu dosiahnuť aj najtajnejšie miesto. Dva motory - jeden na každom konci - je možné ovládať samostatne, alebo vibrovať v duete. V ponuke 7 úrovní vibrácií a široký výber šumivých rytmov.

19 cm dlhé dildo Duetto taktiež ponúka vysokú mieru flexibility, čím je možné dosiahnuť extrémne uhly a G-bod môže byť ľahko dosiahnutý bez nutnosti aby ste menili polohu. ;-) Zvláštnosťou tohto robertka je jeho veľmi variabilita v priemere - jeden koniec je úzky (Ø 1,5 cm) a druhý koniec je tak krásne bacuľatý, pretože ponúka v najširšom mieste priemer cca 5 cm.

Avšak, môj najobľúbenejší z novej kolekcie je Arioso - to trojramenný vibrátor žena môže doslova jazdiť. V strede mierne ohnuté hlavný hriadeľ (19 cm) je malý prítok (5,8 cm) vybavený zosilnenou špičkou. To znamená, že zvyšok vibrátora hniezdi dokonale na klitorise a konečníku. Ak zapnete všetky 3 motory , ste zaplavený s vibračnými vlnami - ale tiež sólovo každý motor je sám o sebe potešením. Odvážne ženy to nosia, len 2 cm vibrátor v nohavičkách a vychutnavajú si tajné potešenie - kdekoľvek a kedykoľvek budú chcieť. Alebo ako vodotesná hračka s ohľadom na hry vo vani. Zodpovedajúce Bezdrôtové diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete nasmerovať 7 rytmov vibrácií, má dosah približne 20 metrov . ;-) Bez ohľadu na to, či je v fialovej alebo ružovej, Arioso sa kvalifikuje ako stály spoločník - aj preto, že si ho môžete ľahko nabíjať cez USB.

S Paso séria Close2you predstavila prvýkrát erotickú hračku určenú pre svet mužov.  Masturbátor potom spája rovnako všetko čo človek očakáva od takejto hračky - dĺžka 24,5 cm  rovnomerne 3 motory, jednotlivo alebo schopné konať v súzvuku a početné mäkké výstupky vo vnútri môžu v 7 rôznych úrovní a rôznych rytmoch vibrovať. Tento jednoduchý, praktický dizajn - v čiernej alebo modrej - s krivkami a drážokami zaisťuje, že sa môžete tešiť na príjemný nápad bez prerušenia.

Úplne nová kolekcia z Close2you sa skladá z ôsmich hračiek - vibrátory Harmonia 2, Flores Piccolo, Piccolo a Harmonia Accento Piccolo ktoré nájdete na naších stránkach www.lussy.sk a www.lussy.cz


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov