High-tech podprsenka Truelove - podprsenka pre mladé dievčatá - panny

Pridané: 11.2.2014 09:06:00 Počet zobrazení: 1484

11 Február 2014

Predstavte si horúcu jednu noc :  šaty zhadzuje z Vás všetko je v plnom prúde , ale zrazu je po všetkom, pretože podprsenka proste nechce otvoriť.  Nie, pretože ho nemiluješ ... -O Tak by to mohlo vyzerať u niektorých Japoncov v budúcnosti. Technický maniaci v krajine predložili nový bizarný vynález.

Trblietavá high-tech podprsenka ázijského výrobcu spodnej bielizne "Ravijour" údajne funguje takto: vstavaný senzor  podprsenky sleduje srdcovú frekvenciu nositeľa a posiela toto meranie pre analýzu pomocou Bluetooth na telefóne. Pri tomto meraní, presná frekvencia sa dá dosiahnuť, v "Truelovej rýchlosťi". Potom sú vraj skutočné pocity odhalené a následne, ale iba vtedy, sa podprsenka nositeľky automaticky otvorí.
Takže pripojený stredový predný uzáver udržuje všetkých adeptov na krátko, či už je to len flirt alebo rýchlovka - alebo či už v skutočnosti naozajstné pocity sú v hre. Aj v prípade, že srdcová frekvencia pri činnostiach, ako je šport, jedením ostrých potravin, alebo dokonca povesti o desivých hororových filmov kde je rýchlo rastúca frekvencia, by tu nemalo byť riziko,na náhle otvorenie podprsenky. Podľa vynálezca telefónu, môže aplikácia rozlišovať medzi zvýšením pocitmi skrz úsilie a nárast o (romantiku). Čoskoro by to mohlo byť v Japonsku určené pre mladé žaby. ;-)

 

 

Neviem či sa u nás niekedy dočkáme takejto vychytávky high-tech podprsenky v našich bielizeňových zásuvkách. Ale zaujímalo by ma ešte, ako žena si ju sama dá dolu? A čo sa stane v prípade, že sa nebude chcieť rozletiet, aj keď mám partnera ...?


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov