Test Sex hračky - análne dildo Anal Angler

Pridané: 12.1.2015 18:40:00 Počet zobrazení: 1470

12 Január 2015

0514764 0000 Perfektná análna i vaginálna hračka!

Jedna je malá a hladká s kuželovým ukončením, druhá strana má zase 6 guličiek na silnejšiu stimuláciu. Celková dĺžka 25 cm, priemer cca 2-3,5 cm.

 

 

 

 

Má naozaj elegantný vzhľad.  Samozrejme, že nie je vyrobená z pevného skleneného telesa, ale z pružného silikónového materiálu.

Na jednej strane  je tvarovaný tak, že niekoľko guliek sú navlečené spolu so zväčšujúcim sa priemerom. Na druhej strane, je hladký a má iba na konci gulu. Myslím, že aj Anal amateri nemusia mať žiadny strach z tejto hračky, pretože rozmery a krivky nemajú žiadne premrštené veľkosti.

Obzvlášť potešujúce je potrebné poznamenať, že  diskrétne vonia pri vybaľovaní (na rozdiel od nejakého iného výrobku).

 

Či už vaginálne alebo análne -  zasiahne iba zľahka. Samozrejme, mali by ste pre análny sex použiť lubrík. Vďaka svojej flexibilite, môžete ho ovládať  aj sám, ale určite to prinesie najväčšiu zábavu, keď partner / partnerka sa postará o zábavu sám, pretože tak máte ruky stále voľné pre iné veci.

 

 

Veľmi ľahko sa čistí . Bohužiaľ sa zdá, že i  rýchlo absorbuje pachy: i keď ho umyjete stále jemno pocítite ak bol použitý análne.

 

Sú ekonomicky výhodné a veľmi odporúčané, a to najmä pre ľudí, ktorí ho používajú spolu so svojím partnerom, pretože potom to iste znova zdvojnásobí zábavu!

zakúpiť ho môžete na www.lussy.sk a www.lussy.cz

 

alebo kliknutím na odkaz tu.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov