Prieskum v intimite 2013

Pridané: 29.11.2013 10:18:00 Počet zobrazení: 1330

29 November 2013

Zdravie žien prieskum v intimite.

Medzinárodný prieskum - magazín pre ženy : zdravie ženy, ktorého sa zúčastnilo viac ako 10.000 čitateľov, priniesol veľa nových, prianí a želaní v partnerskom sexualnm živote - vrátane niekoľkých málo prekvapivých vyhlásení, ale aj úplne nové štatistické Postrehy a úžasné percenta. Priame otázky týkajúce sa pohlavia, časopis z jeho čitateľov tiež dostal priamu odpoveď - v 18 krajinách. Výsledky sme zhrnuli pre vás.

Hneď na začiatku, čo sme už tušili: Rozsiahle bozkávanie je na zozname v hornej časti priani žien. 97% žien sa nechce zaobísť bez intenzívneho bozkávania vrátane jazyka. Pre takmer tri štvrtiny žien, je dôležité, aby sa prsiam úzkostlivo venovalo a boli zapojené do hry lásky. Ale pozor bradavky nie sú žiadne rádiové tlačidlá - dvojčatá musia byť dôkladne bozkávané a hladené.
Keď ide o masturbaciu pred partnermi sme bohužiaľ pozadu - vo Veľkej Británii je to 19%, v Španielsku dokonca každý druhý. A keď už sme na tému erotické predohry sú: Sexuálne vzrušenie sa zriedka objaví z ničoho nič. Pokiaľ ide o Nemecké ženy, tým to trvá 19 minút, ale medzinárodný priemer je 20,5 minút. Vzalo sa do úvahy počet sexuálnych partnerov, 6,2 sexualnych partnerov je medzinárodným priemerom. Tento údaj je však ovplyvnený kultúrou krajiny - na dolnom konci stupnice je Vietnam s 1,6 partnermi, na horný koniec sa dostali britské ženy s 9,4 partnermi.
Akú sexualnu pozíciu preferujete so svojimi sexuálnymi partnermi:

1. miesto: zozadu,

2 misionárska poloha s nohami vyššie ako trup a

3. miesto: žena na koníka.

Jasne ukázala, že klasická misionárska poloha má svoj deň.


Orgazmus sám o sebe je opäť vo všetkých krajinách ťažký problém, pretože každý druhý čitateľ priznal k predstieraniu falošnému orgazmu.

Celkovo prieskum ukázal, že medzinárodne ženy majú silné sebavedomie alebo dokonca sa ujmu vedenia pri milovaní. A muži? Ktorí majú radi ich.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov