Universal Sucker- test

Pridané: 27.10.2015 20:53:30 Počet zobrazení: 1369

27 Október 2015

Milujem prekvapenia! Ale teraz buďme úprimní, kto z nás nie? A práve z tohto dôvodu som potešená, zakaždým keď otváram špeciálny balík. Nemôžem sa dočkať, až to vyskúšam. Sexuálna hračka s veľmi zaujímavým menom, "Universal Sucker "!

 Universal Sucker- test

 

Jeho meno je určite program, pretože to naštve, všetko, čo to stojí. Ale o tom až neskôr. Než som mohla skúsiť malý modrý sací vybrátor vyrobený z mäkčeného PVC, musela som sa oboznámiť na čo slúži. Jednotlivé časti, z ktorých jedna je cca 3 cm dlhá prísavka (Ø 1,5 cm), spojená s čerpadlom v tvare guli (vr. Hadice približne 60 cm) a regulátor (asi 5 cm).Všetky súčasti sú veľmi mäkké a pohodlné do ruky čo je dôkazom dobrého spracovania. Takže aj mierne čistenie je možné s teplou vodou a mydlom, čo je jedna z prvých vecí ktoré považujem za veľmi dôležité.  Veľmi príjemne prekvapená som bola, že je sotva akýsi existujúcu zápach z PVC, ako u iných hračiek. Je extrémne tichý, takže ideálny pre domácnosti, v ktorej žijú deti.

Rovnako ľahko, je navrhnutá zostava, pre použitie na bradavky alebo klitoris, okamžite zistíte priľnavosť, saje pomerne silno, pevne a formálne vyžaruje tak krásny pocit miernej bolesti, ktorá sa okamžite zmení v vzrušenie a putuje hlbšie do svojho lona, ak chcete úžasný pocit, môžete tiež zosilniť využitím plynule nastaviteľných vibrácií.

Ale priznávam, musím tiež prezradil, že  Universal Sucker " i keď som ponechala voľnú fantáziu a užívala som si zábavu,  bez pomoci ďalších hračiek (v tomto prípade, vibrátoru), ma bohužiaľ, nikdy nepriviedol k orgazmu. No za pomoci priamejších a intenzívnejších vibrácií, napríklad na môj klitoris je orgazmus o to silnejší.

Zhrnutie: je úplne ideálny pre zahrievanie pre sólové hry, podnecovať váše sexuálne vzrušenie a zvyšovať Váš sexualny apetit. kod: 0559806

 Zakúpite ho na tomto mieste!


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov