Fifty Shades of Grey – Darker

Pridané: 13.12.2016 11:05:09 Počet zobrazení: 1313

13 December 2016

Až do dňa zverejnenia druhej časti Shades of Grey, si musíme ešte do februára počkať. Avšak oficiálne Fifty Shades of Grey Pleasure Collection obľúbené hračky, dostávame už na trh. Hračky a doplnky sú vysoko kvalitné a ich pôvab je doplnený s elegantným dizajnom. Prečo čakať až do februára, kedy si môžete osladiť dlhé, studené zimné nocí už teraz. A nielen to: Oficiálna séria predstavuje novú hračku z filmu "darker"

Fifty Shades of Grey – Darker

Je to ešte ťažšie

4Prvá časť Shades of Grey skončila rozchodom ale tí, ktorí čítali knihy vedia, že Anastasia Steel bude aj naďalej Christiana Greya sprevádzať v horkosladkom svete dominancie a podriadenosti. Samozrejme, že dominantný milionár môže vždy prísť s novými, ešte viac nezvyčajnými druhmi hier a my sa už nevieme dočkať, až uvidíme, aké hračky a fetiš príslušenstvo privedie tentoraz do jeho veľmi zvláštnej herni.

Nové Hračky - Pleasure Collection

A čo môžem povedať: prvý pohľad na novú sériu rozkoše Collection okamžite zaujmú. Viacero hračiek je vyrobené z kovu, ako je napríklad Elegantné oceľové análne dildo a análne vibrátory alebo nežné bradavkové svorky a rýchlo je jasné, že análny sex je pravdepodobné jedna z erotických hier. Okrem toho nájdete v novéj kolekcie opäť samozrejme obľúbené hračky Christiana: biče a putá v rôznych verziách. Rovnako ako prvá séria hračiek sú tiež vo farbách čiernej, striebornej a šedej.

Vzrušujúce súpravy pre páry

Vrcholom radu "darker" sú tri sady špecifické pre páry:

3Sada "Kinky fucker" pre experimentovanie páru. Je to najuniverzálnejšia sada s ktorou zistíte, kde sú Vaše hranice. Zahŕňa Analkolík, erekčný krúžok s vibraciou, putá, bič, prísavky a maska na oči.

 

 

2Ten kto nechce rovno skúsiť tvrdé hry, tak má na výber set "Principles of Lust" pre viac romantické páry. S týmto balíkom môžete objavovať jemnejšie hry "darker" - s penisovou sťahovacou slučkou, mini štekliace pádlo, očná maska, 2 hodvábne putá a vibronásada pre nové tipy hier.

 

 

1A pre všetkých tých, ktorí už majú dobre zásobené Toy Boxy, môžu snáď byť inšpirovaný sadou "Darker Desire" pre pokročilé páry. Zahŕňa análny konektor, masku na oči, laná, bondage pásku, mini-šokové pádlo, erekčný krúžok s vibráciami a mini vibrátorové vajíčko.

 

Tieto súpravy, sú určené pre dobrodužné spoznávanie tmavšieho sveta a dokonca môže byť použité ako erotické prekvapenie pod stromček - víkendové dobrodružstvo garantované.

Kompletnú ponuku kolekcie nájdete na www.lussy.sk a www.lussy.cz

A keď 14. februára, film "Päťdesiat Shades of Grey - darker" začína, môžete sa trochu nabudiť pozretím druhého oficiálneho traileru k filmu:


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov