Zmyselné Pár Akcia adventu

Pridané: 29.11.2013 12:31:00 Počet zobrazení: 1330

29 November 2013

Najmä počas sviatočného pokoja, existuje veľa populárnych klasik, ktoré si nebude chcieť nechať ujsť. Ale samozrejme nie je nič proti tradičných rituáloch ktoré trochu okoreníme. Adventný kalendár je tradične určený pre deti osladia si čakanie na Štedrý večer s darčekmi.

Ale tiež sa teší veľkej popularite medzi dospelými a čo by mohlo byť prirodzenejšie než adventný kalendár s erotickými hračkami ? Malé prekvapenia, ktoré sa skrývajú za 24 dverí, si môžete vychutnať zmyselnú kombináciu sladkostí, v drobných darčekov spoločne a poznámok so zaujímavých akciách, ktoré robí predvianočné obdobie úžasne erotické. Máme niekoľko návrhov s režimami hier pre vás - od vzrušujúcich, sexi a odvážnych.

Wellness Butler
Každá žena má svoje vlastné kozmetické rituály,  ktorým sa venujú veľa času. Predstavte si, že jednoducho všetko prenecháte na osobného sluhu (zvyčajne Váš partner). Začnite s exfoliáciou celého tela, ktorá musí byť potom jemne zmytá. Po mydlení môže nasledovať s masírovanie voňavým sprchovacím gélom a potom umývanie vlasov. Dokonca aj jemné holenie musí byť na programe. Na sušenie použitie hydratačné telové mlieko, ktoré sa pomaly zmení na masáže.

 

Slow Motion
Bozkávanie u žien má veľký záujem. Zmyselné jazykové hry sú tak skutočným pôžitkom a preto sú ideálne pre predohru. Pamätáme si ako ste radi robili cucfleky pri našom dospievaniu, tak prečo nevrátite čas málo dozadu a len bozk, bozk, bozk. Časy divokosti a nespútanosti...

Masážne prostriedky a príslušenstvo najdete na stránka www.lussy.sk a www.lussy.cz


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov