Orgazmy sú všade ...

Pridané: 6.1.2015 09:44:00 Počet zobrazení: 1513

06 Január 2015

Možno si pamätáte film "ženy to chcú tiež", v ktorom mladá žena s sedle svojho nového pretekárskeho bicykla dostane orgazmus na semafóre pred očami partie stavebných robotníkov a okoloidúcich ľudí.

Avšak, hovorí sa že ženy musia byť uvoľnené a potrebujú dlhú predohru aby sa dostali k vyvrcholeniu. Samozrejme by sme nemali veriť všetkému, čo nám hovorí, televízia, ale tak pritiahnuté za vlasy to nie je - niekedy iba len malé šuchnutie na pravom mieste, a potom to môže niekedy dôjsť veľmi rýchlo. ;-)

 

Ale nie vždy človek tuší, že za ďalším rohom číhajú orgazmy, pretože hluk pocitov môže prísť  v najpodivnejších situáciách.

 

Tiež je to rovnake u muža, pretože na konci tela je organický stroj v akcii vždy nasleduje reakcia. Čo tým myslím? Hovorí sa o rutinnom vyšetrení prostaty. Na druhý deň priateľ mi povedal, že  mal najintenzívnejší orgazmus svojho života - po  vyšetrení prostaty. Aj keď na prvý pohľad to znie trápne, ale keď sa nad tým zamyslíte, je to logické reakcia, po tom všetkom, je prostata - P na mieste - jedna z najviac erotogénnych zón muža .

 

 

A mimochodom, v nedeľu, 21/12 bol Svetový deň Orgazmu !!!

Toľko zábavy! :-D


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov