Čo je squeeze technika?

Pridané: 1.2.2014 14:00:00 Počet zobrazení: 1611

01 Február 2014

V preklade to znamená "zdrvujúca" technika, ktorá umožňuje proces sex dokonca. Táto technika sa používa počas Sex aktu, aby sa zabránilo predčasnéejakuláci. To znamená, že pre zábavu môže byť sex predĺžený. Avšak, squeeze technika vyžaduje najprv trochu "trpezlivosťi"

Jedná sa o nasledovné: ejakuláčný reflex je narušený jemné lisovaním preto, je spočiatku zabráneným alebo odloženým.

 

Krok 1: Aby to bolo tak jednoduché, ako je to možné, muž by mal ležať na chrbte a mal naširoko nohy. Partnerka kľačí obkročmo jedným zo svojich stehien, alebo kľačí vedľa neho, takže sa môžete ľahko dostať na penis i s rukami (vid obrázok). Teraz, partnerka začne hladenie, masírovať penis s lubríkom (lubríky môžete zakúpiť na www.lussy.sk a www.lussy.cz) obtierajte ho o klitoris  , kým je vzpriamený. Muž by mal úplne odpočívať. Žena masíruje penis, kým sa chystá k vyvrcholeniu. Ak zacíti nutkanie že prchádza vyvrcholenie je aplikovaná squeeze technika. Ona stlčí asi na 4-6 sekúnd jeho penis umiestnením palca na spodnej strane jeho žaluďa a ďalšími dvoma prstami (stredného a prstenníka) nad a pod drážkou krúžku (bod, ktorý oddeľuje žaľuď od penisa).
V prípade, že použijete tlak, ktorý trvá len 4-6 sekúnd, je moc silné a nepríjemné, môžete jednoducho zníži - o tom Vám musí povedať partner. [Vždy lepšie, jemno, než príliš tesne! - Nechceme, mu predsa vercajch poškodiť] Tak, účinok môže byť ešte dosiahnutý, tým že stlačenie bude trvať dlhšie, tak asi 8-15sekund. Erekcia zmizne bez ejakulácie. Toto môže byť opakované tri až štyrikrát..

 

V kroku 2 je tzv "Stopvýstreku", v ktorom všetko prebieha rovnako ako v predchádzajúcom cvičení. Malý, ale zreteľný rozdiel je, že sa predstavuje na uplatnenie squeeze techniky skrívať penis do jej pošvy. Muž stále leží pasívne na chrbte a ona sa pomaly s ním hrá na klitorise a pomaly vniká dnu. Potom penisu tesne pred vyvrcholením znova zabráni s jej šikovnými prstami pred príchodom ejakulácie.
Toto cvičenie je treba opakovať niekoľkokrát. Pokiaľ technika "sedí" a všetci pracujú, ako bolo zamýšľané, žena by mala pomaly rozvíjať svoju zručnosť.
Prvýkrát, by ste to mali skúsiť presne danej pozícii, potom môžete samozrejme tiež skúsiť ďalšie pozície.

 

Ako už bolo spomenuté, squeeze technika vyžaduje trochu cviku a trpezlivosti, takže nenechajte sa odradiť príliš rýchlo. Prajem vám veľa úspechov a rozhodne sa bavťe!


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov