Semenníková masáž pre začiatočníkov

Pridané: 11.2.2014 09:25:00 Počet zobrazení: 1768

11 Február 2014

Všetky hry ktoré sú organizované okolo penisu sú pomerne známe a všeobecne, ale dve malé prívesky sú často zanedbávané. Guličky sú veľmi citlivé a ocenia malú pozornosť.

Tak tu je malý sprievodca pre jemné, erotické masáže semenníkov, ktoré robia malé vajcia šťastnejšie ale i to podporuje dobrý krvný obeh, a poskytuje vám sexuálnu energiu pre nadchádzajúcu schôdzku.

 

1) Príprava:  pohodlne a uvoľnene si lahnite buď: polo-ležiaco, napoly sedeno alebo si ľahnite a čakajte. Olej nie je ju potrebný pre prvé cvičenie.

 

2) naťahovacie cvičenia "dojenie kravy": Teraz skutočná masáž začína: V nasledujúcom cvičení, miešok musíme natiahovať a uvoľnovať. Vezmite semenníky do každej ruky a ťahajte ľahko otáčavými pohybmi ale pomaly inak je skoro nepríjemné. Toto vykonávame asi 2min a necháme relaxovať a začneme znova od začiatku. Opakujte cvičenie i 20krát.

 

3) Cvičenie "vortex blaženosti": Vaše ruky  migrujú smerom k zadku a masírujú v kruhovom pohybe. Pomaly zdola nahor, k analnemu prístupu medzi stehná, po okraj miešku. Vakonávajte to po dobu asi 10 minút.

 

4) Cvičenie "udržanie tepla": Toto cvičenie vykonávame v hornej časti lonovej kosti (okolo penisu) a masírujeme asi10 minút celý priestor medzi vnútornými stranami stehien a semenníkov. Potom je celá oblasť je dobre prekrvená, že sa cíti v teple a uvoľnene.

 

5) Cvičenie č. 2 opakovane s masážnym olejom:  masážny olej (nedávajtepríliš veľa) na semenníky a zopakujte naťahovacie cvičenia. To všetko dopadne oveľa lepšie a je príjemný na dotyk a inšpirujúce pre ďalšie činnosti.

 

6) Cvičenie "klenot vak": Nakoniec sa venujeme iba citlivej pokožke semenníkov:  je jemne masírovaná s palcom a ukazovákom obidvoch rúk. Samotné semenníky nie sú zahrnuté v tomto cvičení. Ťahá sa a ťahá koža po dobu 5 minút, ešte lepší pocit je ak ju hladkáte krúživými pohybmi, "vrásky von".

 

Ak ste chceli viac, môžete masírovanie samozrejme pre vaše potešenie presmerovať na penis - ​​ale to, čo máte s ním robiť je len na, vašej vlastnéj predstavivosťi ...


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov