Predstieranie orgazmu - najlepšie triky pre ženy!

Pridané: 4.2.2014 09:31:00 Počet zobrazení: 1650

04 Február 2014

Úprimne, ktoré ženy dokážu mať vždy orgazmuz : sa venuje celý deň ďetom, ale musí myslieť na práce v domácnosti, alebo stres v kancelárii, tak sa jednoducho nemôže sústrediť na orgazmus.

Alebo možno vy áno, dokonca každú noc?
Ak nechcete chudáka partnera uraziť v takej situácii, že Vás dokonale nespravi... Údajne 3 zo 4 žien predstieralo orgazmus. A ženy to majú oveľa jednoduchšie, než muži. Napriek tomu, ako to urobiť tak realne, ako je to možné, bez toho aby si nič nevšimol, tu sú najlepšie triky.

 

 

1) Nepreháňajte to: Rovnako ako u mužov platí aj pre nás, ženy, veľa preháňania je rýchlo  podozrivé - takže žiadne premrštené Sexstonanie. Treba malé stonanie a vzdychy len mierne a povedzme - o niečo menej, než je obvyklé, takže aby začal veľmi tvrdo pracovať a prispôsobovať.

 

2) Nepoužívajte nadmerné chvále: tichý, že sex nie je najlepší, ale skôr je v poriadku, ako pomerne silný. Jemné povzdychy sú neškodné, pretože napodobniť realistické nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Tak schválne vyhýbať sa prehnaným fandením ako "Áno, ty zviera, ja milujem keď tak šukáš, ja chcem i tretíkrát!"

 

3) Svaly môžu šklbať: Pri orgazme dochádza nevedome a spontánne u väčšiny žien k svalovým kŕčom - zvyčajne v oblasti panvy a dolných končatín - spôsobené podráždením z tisícov jemných nervových zakončení na klitorisu. Bez tohto "šklbania" je falošný orgazmus je len z polovice tak realistický. Preto čas od času keď doráža niekedy aj pikantné zatraste nohou alebo ho zovrite medzi stehnami teoreticky keď sa blížite k vyvrcholeniu.

 

4) Správne dýchanie: je to tak, že skutočné vyvrcholenie je rýchlejšie a hlbšie, a srdce bije rýchlejšie. Takže namiesto toho sa sústrediťe na umelé stonanie radšej ho simulujte. Vzhľadom k rýchlemu dýchaniu, srdce bije rýchlejšie, pretože ste prakticky hyperventilovaná a máte viac kyslíka ktorý sa dostane do krvi. Tak,  realistický efekt sa ešte zvýšiť, pretože to je tiež prípad bezprostredne po skutočnom orgazme.

 

5) Zvlhnutie: Ak ste sexuálne vzrušená, potom viac produkujete maziva. Pridajte hneď na začiatku lubrigel tento výrobok zabezpečí, že si nevšimne či ste počas sexu zvlhla.

Lubrigely môžete zakúpiť diskrétne na stránkach www.lussy.sk a www.lussy.cz

 

6) vaginálne svaly napäté: V okamihu orgazmu, vaginálne svaly sú rytmicky natiahnuté a uvoľnené. Urob to po dobu asi 10-15 sekúnd (ako žene orgazmus trvá / približne), zvierate ho vašimi stehnami napína sa celé vaše telo, potom je ilúzia takmer dokonalá.

 

7) Spokojný a vyčerpaný vzhľad: ... a ak vaš výkon je skončený potom po orgazme a vyčerpanom vzhľade a ťažkým hlbokým dýchaním, potom si môžete určite gratulovať za herecký výkon.

 

Samozrejme, aby sa takáto podívaná (najmä v záväzných vzťahoch) nestala rutinou: Ak je niečo so ženou, alebo ak často nemáte dosť peniazov, potom by ste sa mali prekonať  a so svojím partnerom prehovoriť o tom . Pretože otázka orgazmu pre dámy: Viete si predstaviť, teoreticky, že budete takto pokračovať až do konca svojho života? Nie? tak sa tomu začnite venovať...

UPOZORNENIE: to, že chcete predstierať orgazmus neznamená, že ho pošas milovania Váš partner neprebudí!!!


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov