eroticke pomocky s akrylátu

Živica, alebo akrylát, netrieštivé sklo, je plast podobajúci sa sklu, ale v mnohých ohľadoch sklo predstihuje.

Je oveľa ľahší, tvrdší, nerozbije sa, keď vám spadne a pritom je veľmi ľahko klitorisvibratortvarovateľný. Dá sa z neho urobiť akýkoľvek tvar. Je ideálny k výrobe napodobenín penisov a to je dôvod prečo je veľa kolíkov, vibrátorov a zahnutých erotických pomôcok vyrobené práve z akrylátu.

Výrobky na pohľad vyzerajú veľmi pekne a zdá sa, akoby boli vyrobené zo zafarbeného číreho skla. Sú ozdobou každej erotickej zbierky. Odporúčame pre tých, čo majú radi masív, hračky vzhľadovo pekné s hladkým povrchom a príjemné na dotyk.

Stačí ich umyť teplou mydlovou vodou, alebo špeciálnym čističom na erotické pomôcky. Skladujú sa veľmi jednoducho. Akrylát je možno poškriabať, preto odporúčame výrobok zabaliť do kusu látky, alebo mäkkého obalu. Pred tým, než erotickú pomôcku uložíte, uistite sa, že je skutočne suchá. Neutierajte ich toaletným papierom, alebo papierovými obrúskami, pretože by ich mohli poškriabať. Na sušenie použite jemnú handričku. Nikdy tieto hračky nečistíte ničím, čo obsahuje alkohol, poleptá jej povrch., tak isto sa nedoporujčuje vriaca voda, výrobok zmäkne a môže stratiť svoj tvar.

 

Používajte lubrikanty založené na vodnej báze alebo silikónové.

 

http://www.lussy.sk/product/kristall-butt-plug-13699/


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov