Sklenené erotické pomôcky

Sklenené erotické pomôcky jedná sa prevažne o dildá, vyzerajú veľmi pekne a zaručujú ten správny tlak, sú vyrábané pre tých, ktorí majú radi tvrdé a klzké hračky. Zároveň sú skvelým a pekne pôsobiacim darčekom.

Výhodou tohto materiálu je, že sklo nemení svoje vlastnosti ani časom. Ide takmer o nesmrteľný materiál, pretože nemá póry a teda do seba nemôže nič nasať, je hygienicky úplne dokonalý.

Vďaka tomu, že nemá póry, je veľmi jednoduché ho čistiť a dezinfikovať. Tieto hračky sú veľmi klzké a akýkoľvek lubrikant vám zaručí klzkosť, akú ste nikdy v živote nepocítili.

Sklo sa veľmi ľahko zahreje, alebo naopak aj ochladí, čo je presne to čo potrebujete a na čo práve máte chuť. Nevýhodou skla je, že je krehké preto treba byť opatrný, nikdy so sklenenou pomôckou nehádzať, alebo ju nechať spadnúť na zem. Poškodené sklo je veľmi ostré a mohlo by vás nepekne poraniť, preto vždy pred použitím skontrolujte povrch vášho dilda!

Sklenené hračky možno čistiť akýmkoľvek spôsobom. Vodou, mydlom, špeciálnym čističom, alebo aj alkoholom. Niektoré druhy skla môžu byť aj varné, iné nie. Pred vytváraním si prečítajte návod.

Skladujte zabalené v mäkkej látke, túto hračku možno skladovať i na podstavci ako ozdobný a dekoračný prvok v byte v takom prípade ho pred použitím umyte od prachu.

 

Používajte lubrikanty založené na vode, silikónové, alebo založený na oleji.

 

http://www.lussy.sk/product/icicles-no-5-13700/


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov