Plast - vibrator

Plast je hladký, tvrdý a nemá póry. Najčastejšie sa používa na vibrátory, pretože ľahko prenáša vibrácie po celom svojom obvode a je klzký. Materiál vyhovuje, tým čo majú radi tvrdé hračky s jednoduchou údržbou. Plast je veľmi jednoduchý na údržbu.

Umývajte ho teplou mydlovou vodou alebo špeciálnym čističom na erotické pomôcky. Je možné použiť čističe obsahujúce alkohol. Pozor nevyvarovať a nepoužívať vriacu vodu. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

 

Používajte lubrikanty založené na vode, silikónové, alebo založené na oleji.

 

 

PVC alebo ináč polyvinyl chlorid, je tvrdý plast ktorý je veľmi populárny pri výrobe erotických pomôcok vďaka svojej nízkej cene. Materiál je ľahký a vode odolný. Má dlhú životnosť a nevyžaduje príliš veľkú údržbu. Neobsahuje ftaláty je s hladkým povrchom. Je vhodný pre tých, čo majú radi hladké, tvrdé a zároveň lacné hračky.

Čistite teplou mydlovou vodou, alebo špeciálnym čističom. Nevyvárajte a nečistíte prípravkami obsahujúcimi alkohol. PVC je síce pórovitý, ale zďaleka nie tak ako guma. Skladujte na suchom, chladnom mieste, zabalené v látke.

 

Používajte lubrikanty založené na vode, alebo silikónové.

http://www.lussy.sk/product/silvia-saint-g-lover-2003/


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov