Latex

Latex je stredne mäkký materiál. Je tvrdší ako gél, ale mäkší ako plast. Je veľmi prispôsobivý a používa sa na rôzne druhy erotických hračiek ako napríklad guľôčky, vibrátory, nástavce...

Vhodný je pre tých, ktorí majú radi autentický vzhľad a kombináciu tvrdšieho, ale zároveň stále mäkkého materiálu, ktorý nie je príliš drahý.

Pozor, niektorí ľudia môžu byť na latex alergickí. Ak ste kedykoľvek v minulosti mali alergickú reakciu pri kontakte s latexom napríklad kondóm, v tom prípade vám neodporúčame zakúpenie si erotickej pomôcky z tohto materiálu!

Latex je pórovitý, takže nie je jednoduchý na údržbu. Umývajte teplou mydlovou vodou, alebo špeciálnym čistidlom na erotické pomôcky. Nikdy nevyvárajte a nečistíte ich alkoholom, alebo čistidlami obsahujúce alkohol. K zvýšeniu hygieny a predĺženie životnosti doporučujeme používať kondóm. Uchovávajte na chladnom, suchom a tmavom mieste, zabalené do mäkkej handričky.

 

Používajte lubrikanty založené na vode, alebo silikóne.

http://www.lussy.sk/product/nasady-2-ks-2089/


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov