Váhy

Váhy

Žena

Je to vyrovnané a pokojné stvorenie, z ktorého však vyžaruje veľká energia a chuť do života. Žena tohto znamenia je považovaná za stelesnenie zmyselnosti a krásy. A je to pravda. Sama sebe sa páči a rada sa pozoruje a skrášľuje, aby bola úplne dokonalá. Nie je práve najvernejšia bytosť, ale ak sa raz poriadne zamiluje, miluje a neprestáva. Je rada obdivovaná a obletovaná mužmi. Je skoro dokonalá, a preto aj dokonalosť vyhľadáva. Aj to je dôvod jej častého striedania partnerov ako nájde práve toho dokonalého.

Je veľmi múdra s vytríbenou rečou a výborným vystupovaním. Preto je tak obľúbená. Čo sa sexu týka, je to skutočná umelkyňa, ktorá vie ako seba aj partnera priviesť k šialenému orgazmu. Nechváta, chce si vychutnať všetky dotyky a pohladenie, ktoré sa jej telu naskytnú.

Chce sa nechať masírovať a hladkať za svetla, alebo cez deň, aby bolo dobre vidieť jej telo a jej vzrušenie. Svoje telo vystavuje na obdiv partnerovi, pričom rada pozoruje jeho reakcie a vzrušenie. Neustále chce byť sledovaná a obdivovaná vo svojej dokonalosti. Vzrušuje ju, keď je sledovaná pri onanovaní a preto je to aj jej najčastejší začiatok sexuálnych hrátok.

Miluje slastný pocit mužských dotykov na svojom zadočku a jazyk na svojich bradavkách. Jej dokonalou zbraňou je vagína, ktorú dokáže majstrovsky ovládať v akejkoľvek polohe. Je to žena, ktorá chce spoznávať, skúšať a experimentovať. Chce sa milovať tam, kde je to krásne, pohodlné a čisté. Chce sa milovať hneď, stále a veľa.

 

Muž

Je zmyselný a láskavý. Dokáže okúzliť svojim šarmom, taktom a odhodlaním. Dokáže si ísť za svojím a niekedy naozaj intenzívne, až otravne. Je žiarlivý a nedokáže odpúšťať prehrešky, ale on sám nie je zrovna najvernejší a bez hriechov. Snaží sa žiť nekonfliktnom a laxným životom a tento spôsob sa prejavuje i v jeho sexuálnom živote. Ľahko však podľahne chválam a lichôtkam. Hlavne potom lichôtkam smerujúcim na jeho sexuálnej zručnosť. Dá sa ľahko oklamať, a tým aj zmanipulovať takmer k čomukoľvek každou ženou, ktorá je len trochu impulzívnejšou alebo perverznejšia než on.

Dokáže sa prispôsobiť sexuálnym praktikám, ktoré však nie sú príliš extravagantné s náznakom vulgárnosti. Ide mu hlavne o dokonalé uspokojenie svojej partnerky alebo partneriek. Ak je vhodne ovplyvnený a motivovaný, stratí všetky zábrany a nič mu nebude cudzie. Je to odborník na milostné predohry. Dokáže vyvolať orgazmus už len svojimi dotykmi. Jeho najcitlivejšie a najvzrušujúcejšie častí tela sú jeho semenníky. Ak mu jeho penis žena oblizuje a saje, nikdy by na ne nemala zabudnúť. Doslova prestane vnímať a bude v tú chvíľu povoľný k čomukoľvek.

Dáva prednosť citlivému a nežnému milovaniu s neskúsenou a mladou ženou pred ostrieľanou zvodkyňou využívajúc tvrdšie praktiky a vulgárnosti. Rád ochutnáva vlhkú ženskú vagínu a dokáže ju lízať veľmi skúsene a veľmi dlho, len aby uspokojil svoju partnerku. Aj keď sú jeho vzťahy prevažne povrchné, sú veľmi zmyselné a príjemné.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov