Lev

Lev

Žena

Je to žena s tisíckami vlastnosťami. Je sebecká, chlípná, zvodná a okúzľujúca. Žije pre mužov a pre ich bezmedzný obdiv. Túži byť obdivovaná a uctievaná ako bohyňa. Je veľmi impulzívná a jej konanie a správanie je nevypočítateľné. Chce si vyberať svoju korisť, ktorej potom milostivo umožnia ju olizovať a uspokojovať. Rada sa parádi a ľahkomyseľne utráca za krásne spodné prádlo, parfumy a šperky. Každý muž sa však za ňou obzrie a aspoň na chvíľku po nej zatúži.

Je to skutočná levica, kráľovná a moc dobre to o sebe vie. Ak sa však jeden z vyvolených stane jej miláčikom, znesie pre neho modré z neba. Miluje sex a pomerne často ho aj chce. Už samotné vyzliekanie pred zrakom svojho partnera ju vzrušuje. Pri súloži je agresívna a snáď aj neukojiteľná. Chce sa milovať stále a neustále chce počuť lichôtky o sebe a svojej vášni. Usiluje o dominantné postavenie a neustále chce svojho partnera ovládať a určovať čo a ako. Vo svojom vzrušení sa ale prestáva ovládať a je vcelku jedno v akej polohe sa potom nachádza.

Je veľmi vnímavá a žiadostivá. Zbožňuje jazyk nech ho má kdekoľvek. Keď ho cíti jazdiť po celom svojom tele, prestane byť tá kráľovná šeliem a stane sa z nej roztomilé pradúce mačiatko, ktoré slastne vzdychá. Ak dostane to čo chce a ako to chce, stáva sa z nej verná a milujúca žena, ktorá to chce ale úplne každý deň.

 

Muž

Je si vedomý toho, že priťahuje a láka ženy. Je spoločenský typ, ktorý si vás dokáže získať. Rád si bude s každou zahrávať a testovať čo vydrží. Avšak on sám to neznáša. Je tiež panovačný, rád si podriaďuje, ale nechce byť podrobovaný. Tak ako každodennú stravu potrebuje aj ženy a sex.

Páčia sa mu pekne oblečené a čistotné ženy, ktoré mu ešte naviac výrazne dávajú najavo ako po ňom prahnú. Žije v domnienke, že v skutočnosti ho chce každá. Zaujímajú ho predovšetkým jeho sexuálne potreby a preto nepočítajte s nejakou extra výraznou predohrou. Chce sa rýchlo a vznešene pomilovať, pokoriť svoju obeť a počúvať to, ako bol výborný. Rád ženu ovláda a zaúča do tajov svojich sexuálnych praktík. Nedávajte mu najavo, že už to dávno všetko poznáte, bolo by dotknuté jeho "ego" leva.

Aby ste ho dokázali ovládať, musíte sa podriadiť jeho povrchnosti a len vzdychať blahom až na Vás bude ležať a silou Vás stláčať. V lízaní nie je žiadny preborník, avšak keď použijete taktiku a prídete na to ako na neho, určite ho to čoskoro naučíte. Učenlivý to on je, ale musí žiť v domnení, že to on sa zdokonaľuje bez akejkoľvek cudzej pomoci. Určite ho však nebudete musieť učiť žiadnym dokonalosti pri polohe zozadu. On dokáže mušličku skutočne obratne rozpáliť. Nenechá sa nútiť do sexu, ak on sám nedá povel. Musí mať správnu náladu, miesto i čas a to chce určiť len a len sám.


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov