20
Január
2014

Použitie škaredých a zlých erotických darčekov

Pridané: 20.1.2014 13:28:00 Počet zobrazení: 1382

Abracadabra, koniec vianoc: PUFF! A  pozeráte aké zbytočné dary ste dostali, na čo Vám budú??? Ale pozor - pretože s trochou kreativity a s trochou vtipu môžu byť nechcené dary, ktoré nemožno bežne používať, nájdu využitie erotickým spôsobom.

 Čo robiť? Vyhodiť? V dnešnej dobe rastie povedomie o životnom prostredí, a to nie je tým najlepším riešením. Ďalšie ponuky? Zbierka starých šiat?  Škaredá šatka alebo kravata s "pekným" Zimným motívom, môže prísť do spálne. Nosiť to nebudete tak zapojte fantáziu - natrhnite, spravte diery prešite - dokážete sa vyblázniť a zároven obohatiť Vašu spálňu.

 

Čo robiť so všetkými čokoládovými mikulášmi, gulami, šiškami, atď?  Ach áno! Rozpustíme čokoládu a nalievajte ju na Vášho partnera, po ochladení kopírujú krivky tela - potom si iste zamaškrtíte prípadne Vám zostane forma napr. prs z čokolády. Ale pozor - presvedčte sa, že čokoládová poleva, nie je príliš horúca!
 

 

Po čokoládovom neporiadku sa odporúča sprchovací kút. Ha! Opäť upne jedným z nechcených darčekov sada sprchovích gelov ktoré by ste inokedy nepoužili. Zapálte tiež sviečky - zvyšky z Vianoc pre správnu erotickú atmosféru.

 

Teraz ste dostali drahší rúž , ktorý mal bohužiaľ odtieň príliš tmavý/kriklavý. Jednoducho ho premente na pero a môžete písať partnerovi neposlušné sexy nákresy alebo poznámky na hry.

 

Stále Vám zostávajú veľa hrozných alebo nesprávnych veci? Použite predstavivosť kde by sa to v posteli alebo pri erotických hrách dalo využiť. "Deti sa dokážu zahrať zo všetkym, tak prečo nie Vy?"

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)


 

 

 

Kontakt:

Lussy

Maloboršanská 98

90050 Hrubá Borša

SLOVAKIA

 

0915 732 190

Po-Pia

9:00-16:00

obchod@lussy.sk

Jazierková technika

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie a ako zabrániť ich používaniu nájdete na stránke o ochrane osobných údajov